Led 282014
 

Marie Plášilová z Liberce je kartářkou více než 20 let, profesionálně se kartám věnuje od roku 2000. Přispívala do časopisu Astro, dva roky byla pravidelným hostem Rádia Hey v pořadu Tajemný večer. Zúčastňuje se esoterických výstav a veletrhů v ČR a na Slovensku, jezdí i na letní esoterické pobyty do Chorvatska. Vydala knihu Ovlivni svůj osud, která vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram. Je autorkou časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, pro který mimo jiné připravuje i tuto poradnu. Vaše dotazy jí můžete zasílat na e-mailovou adresu:  prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo + 420 604 508 578.

Dobrý den, pravidelně čtu časopis Ve hvězdách, který se mi moc a moc líbí. Po přečtení posledního čísla jsem se rozhodla, že Vás poprosím o věštbu. Jsem už skoro 14 let rozvedená a stále nemohu potkat toho pravého muže. Měla jsem sice dva vztahy, oba trvaly více než půl roku, ale bylo to špatné. Myslím si a alespoň i okolí mi říká, že jsem docela šikovná žena a proto už mi to začíná být divné, proč jsem pořád sama. Jmenuji se Jaroslava a narodila jsem se 25. 5. 1954 ve Zlíně, hodinu bohužel neznám. Byla bych moc ráda, kdybyste mi objasnila, proč jsem pořád sama a zda potkám muže, s nímž budu šťastná. Děkuji, Jaroslava.

Dobrý den, paní Jaroslavo. Z pohledu numerologie máte ve svém datu narození tři pětky a celkový součet celého data narození je čtyřka. Je to dost výrazné téma k tomu, abyste během svého života měla mnoho důvodů o sobě přemýšlet. Každý člověk dostal do svého života mnoho schopností, umu i talentu, jako možnost získat další nové. Ty ale procházejí přes řešení nejrůznějších situací a tím získáváme nové, dokonalejší návyky a zkušenosti. Vám se životní téma pro tento život nasměrovalo do oblasti řešení vztahů k mužům a autoritám na jedné straně a na druhé je potřeba se více zamýšlet, jak rozvíjet svou ženskost. Ženy narozené pod tarotovým Císařem si potřebují v tomto životě osvojit především rovnováhu Jin – Jang, obzvlášť to platí ve vztahu k partnerům. Znamená to, že je potřeba se více snažit v sobě rozvíjet ženské prvky a dávat jim pravý výraz. To, že jste šikovná, praktická a originální, je zřejmé už z vaší osobní konstelace – typu osobnosti (v tarotu narozená pod kartou Císař), ale zamyslete se, kolik prostoru má potom vedle vás případný partner. Každý člověk se touží realizovat ve vztahu a tak vám prospěje, když si uvědomíte, že svou energičnost, temperament a soutěživost lze uplatnit i jiným způsobem, než jste dosud asi dělala. Snažte se svoji energii a převahu sil uplatnit třeba ve sportovních aktivitách. Od vašich narozenin jste v roce, kdy si můžete dát do pořádku svoje vztahy a v kartách máte, že vám jde setkání s mužem. Můžete se seznámit i formou inzerce. Přeji vám, Jaroslavo, mnoho šťastných chvil po boku toho pravého muže.

Dobry den, prosím vás, paní Plášilová, o radu v mé životní situaci. Potřebuji radu týkající se práce a financí. Jsem narozená 18. 12. 1970. Za odpověď předem děkuji, Lenka.

Paní Lenko, musím přiznat, že na řešení vlastní profese jste měla vhodné období loni do vašich narozenin. Asi je škoda, že jste toho nevyužila, protože jinak byste se neptala. Neznamená to ale, že když jste vstoupila do roku, který je vhodný k řešení vztahů a k rozhodování, že nemůžete výrazně uspět i ve své profesní stránce. Možná právě tam se budete rozhodovat, co a jak dál. Váš dotaz je velmi strohý, ale přesto se budu snažit vám odpovědět, co v tomto směru mají pro vás karty za vzkaz. Karta „Pět pohárů“ symbolizuje, že se vám něco v minulosti nepovedlo, či jste vsadila na chybný projekt. To s sebou nese do budoucna skepsi. Hovoří o tom význam karty „Sedm mečů“. Ta vám radí, abyste se více dívala okolo sebe, s kým případně chcete spolupracovat, nebo u koho. Snažte se být k sobě v tomto směru více upřímná, abyste se nestala obětí intrik, často svých vlastních. Buďte více odpovědnější a snažte se své pracovní úkoly plnit s větším pracovním nadšením. Přijměte více profesní zodpovědnosti. Bude se vám dařit. Přeji šťastné rozhodnutí právě v oblasti profesního růstu, vždyť jste v aktivním, produktivním věku, kdy můžete plně uplatnit svoje zkušenosti a sílu. Afirmace dané karty (Sedm mečů) je v tomto znění: „Klient má všechny schopnosti a předpoklady potřebné k tomu, aby dosáhl toho, po čem ve svém nitru velmi touží.“ Uvědomíte-li si to, bude se vám lépe dařit využívat svůj potenciál. Přeji, Lenko, mnoho štěstí, nejen v profesi.

Marie Plášilová, kartářka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 14:26

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.