Pro 192013
 

Melodie čísel je způsob, jak propojit energie z podvědomí na vědomou úroveň. Zároveň se harmonizují čakry a uvolňují negativní místa v naší mysli. Každý člověk má svoje vibrace a je obklopován vibracemi z okolí, které rovněž zpracovává. Melodie každého jedince se odlišuje v posloupnosti tónů, zvuků a intervalů vibrací, jež má ve svém srdci a mysli. Tím se uvolňuje napětí mezi jednotlivými energetickými centry a propojuje energie těla, ducha a duše.

Moje kamarádka má psa, kterému je už 12 let. Před půlrokem ke mně přišla na kafe a smutně mi povídala, že musí svého miláčka nejspíš utratit, protože veterinář u něho konstatoval zhoubný nádor, který se prý nedá operovat. Nemohla se ale s tímto údělem smířit. Konstatovala, že zkusí všechno a prosila mě o radu. Požádala jsem ji, ať mi poví, kdy se pejsek narodil, že mu zkusím udělat melodii na uzdravení. Zvláštně se na mě zadívala a řekla: „To jsem ještě neslyšela, že bych měla psovi pouštět hudbu.“ „Já taky nevím, jak to bude na psa fungovat, ale mohu se o to alespoň pokusit,“ řekla jsem bez rozmyslu.

Podle data narození psa jsem poté udělala rozbor i melodii. Protože u pejska chyběly některé údaje, které po jedincích vyžaduji k vytvoření melodie, musela jsem požádat kamarádku, aby mu zároveň posilovala tělo energií reiki. Po třech měsících volala, že neví, jak je to možné, ale lékaři na veterině usoudili, že se nádor změnil, ohraničil a mohou ho odstranit. Říkala, že dělala svému pejskovi reiki a u toho mu pouštěla moji melodii. „Nevím proto, jestli pomohla reiki energie nebo hudba, každopádně ať je to cokoliv, jsem šťastná, že je pes v pořádku,“ dodala.

Předevčírem našli nádor našemu pejskovi. Bohužel, taky na místě, které by mu mohlo vadit v přijímání potravy a dýchání. Hned jsem proto svému psímu miláčkovi začala pouštět jeho uzdravující melodii a věřím, že i já se budu za čas radovat z jeho uzdravení. Příště vám prozradím, jak tento příběh pokračuje. Držte nám palce, ve většině případů totiž pozitivní myšlenka pomáhá nejvíc.

Ladislava „Písnička“ Svobodová, věštkyně, terapeutka a hudebnice
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 10:35

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.