Lis 302013
 

Tomáš Vojta pochází z Tábora a v esoterice působí od konce 90. let jako osobní poradce. Pracuje s taroty, runami a i-ťingovými mincemi. Zabývá se také výkladem snů, s nimiž se teď můžete setkávát v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel. Vaše dotazy Vám zodpoví na adrese redakce: prispevky@astrolife.czByl večer a na návštěvu přišli kamarádi a rodina. Bavili jsme se a najednou vznikl na půdě požár. Běhala jsem a sháněla, čím oheň na půdě uhasit. Poté jsem se ale hned celá vyděšená probudila. Co tento sen znamenal? Děkuji za odpověď, Vaše čtenářka Alena.
 
Dobrý den, Aleno. Rád Vám odpovím. Dům je symbolem naší osobnosti a být uvnitř domu znamená, jak se cítíte momentálně uvnitř. Naznačuje rozsah Vašich životních možností a jedná se o prostor, v němž se právě psychicky nacházíte.

Půda zase symbolizuje rozsah Vašich duševních znalostí, myšlení a celkově jeho rozvoj. Nejspíš máte obavy a pochyby, že neuspějete u nějaké vědomostní zkoušky či pohovoru. Zkrátka, že Vaše vědomosti přijdou nazmar.

Požár symbolizuje zničující plameny. Je to oheň vášně, který s sebou přináší utrpení a strach ze ztráty dosažené jistoty či budoucnosti. Může jít též o obrat ve Vašem životě, zejména v mentální oblasti. Jde o to nalézt řešení, jak tuto situaci „uhasit“, vyřešit, a pokusit se opětovně vybudovat zhroucenou vnitřní podstatu.

Rada na závěr: Podrobte zkoumání své city, abyste nalezla ztracenou rovnováhu mezi sebou a svými příbuznými či přáteli.

Přeji Vám v tom hodně štěstí!
                                                                 
Tomáš Vojta, osobní poradce – tarot, runy, i-ťing a výklad snů
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 11:03

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.