Lis 252013
 

Marie Plášilová z Liberce je kartářkou více než 20 let, profesionálně se této profesi věnuje od roku 2000. Předtím pracovala v cestovním ruchu. Přispívala do časopisu Astro, dva roky byla pravidelným hostem Rádia Hey v pořadu Tajemný večer. Zúčastňuje se esoterických výstav a veletrhů v ČR a na Slovensku, jezdí i na letní esoterické pobyty do Chorvatska.

Vydala knihu Ovlivni svůj osud, která vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram pro zdraví. Nyní se s ní setkáváte v poradně časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, v níž odpovídá na Vaše dotazy. Ty můžete zasílat na adresu časopisu: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo +420 604 508 578.

Dobrý den paní Plášilová, jmenuji se Eva a narodila jsem se 9. 4. 1964. Chtěla jsem se zeptat, jak se bude vyvíjet má budoucí profesní situace. Podaří se mi zaplatit všechny moje splátky – půjčky a přibližně kdy? Najdu si ještě nějakou další práci, abych si mohla přivydělat? Za odpověď děkuji.

Paní Evo, začnu vám odpovídat odzadu. Karta „Dva disky“ vám říká, že vaší aktivitou a obratností si můžete najít nějakou doplňující práci nebo si uvědomit, zda jste sama schopna se zapojit do samostatného podnikání. Podle tarotu „6 Rozhodnutí“ máte k podnikání a samostatné činnosti dobré předpoklady. Jste sice schopná si nalézt oblast, která by vám podnikatelsky vyhovovala a měla v ní své ambice, ale více vám bude vyhovovat, když budete mít „jistotu“, že si přivyděláte k hlavnímu zaměstnání. Převažuje totiž ve vás potřeba chovat se velmi zodpovědně v pracovní i finanční oblasti.

Vaše půjčky jsou oblastí, kde si nejste jistá, zda a jak je budete hradit. Karta „Sedm pohárů“ naznačuje klamy, iluze, ideály, ale je tam i jedna dobrá zpráva. Slibuje neočekávanou pomoc. Je potřeba se vzdát zbytečných nadějí a přání. Koncentrujte se na cíl. Tím je splacení půjček. Budete přitom vidět reálné možnosti, jak to zvládnout třeba právě ve výhodnosti najít si nové či doplňující zaměstnání. Svou energií šetřete, neplýtvejte jí obavami, zda vše a jakým způsobem vyřešíte, nýbrž konejte. Buďte aktivní! Přinese vám to možnost se profesně velmi dobře uplatnit. Jste hodně citlivá a vnímavá. Pomáhá vám to naslouchat své intuici, a ta vás povede tím nejsprávnějším směrem. Proto: Věřte si, je to rozhodující a buďte na sebe hodná.

Dobrý den, využívám Vaší poradny Ve hvězdách. Narodila jsem se 12. 1. 1958 a můj bývalý manžel 21. 6. 1957. Otázka, kterou potřebuji zodpovědět, je: Udělala jsem dobře, že jsem nechala bývalého manžela odejít? Nerada bych o něho přišla. Nedává mi ale žádné peníze, ani na dceru. Mám finanční problémy. Obchůdek, který vlastním, nevydělává, ale práci mám ráda. Chybí mi láskyplný vztah. Nevím, co mě do konce roku čeká.

Milá paní, musím přiznat, že jsem z vašeho dotazu rozpačitá. Nevím, proč litujete odchodu člověka, který si neplní základní povinnost k vaší dceři? Položte si proto otázku: „O co nechci přijít?“ Láskyplný vztah můžete mít přeci i s člověkem, který je sice momentálně ve finančních nesnázích, ale měl by být pro vás oporou, pokud bude hledat pomoc a řešit danou situaci. Každý se během života dostane do těžších až svízelných situací, ale právě při nich se pozná, jaký ve skutečnosti je. Neznám důvody vašeho rozchodu. Nyní je ale potřeba, abyste jednala a nelitovala ničeho, ani nikoho nevinila ze vzniklé situace. To vám nepomůže. Hledejte řešení sama. Pokud vám obchůdek nevydělává, je třeba, jak sama dobře víte, se pokusit udělat změny. Jestliže jste už vyčerpala všechny možnosti, potom se musíte rozhodnout – buď si nalézt ještě jinou práci, která vám pomůže vše zvládat i při obchůdku, nebo ho zavřít a hledat svoje uplatnění jinde. To vy ale dobře víte, jenom je vám to líto a stále v sobě živíte naději, že by vám měl někdo pomoci… Odpověděla jsem vám, aniž bych musela vykládat karty.

Marie Plášilová, kartářka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 12:02

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.