Říj 242013
 

Tomáš Vojta pochází z Tábora a v esoterice působí od konce 90. let jako osobní poradce. Pracuje s taroty, runami a i-ťingovými mincemi. Zabývá se také výkladem snů, s nimiž se teď můžete setkávát v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel. Vaše dotazy Vám zodpoví na adrese redakce: prispevky@astrolife.cz.
 
Zdálo se mi, že jsem byla znásilněná přímo před mým domem. Udělal to neznámý muž, kterému nebylo vidět do tváře. Sice jsem před ním utíkala, ale dostihl mne. Co znamená takový sen? Děkuji za odpověď, Šárka.
 
Prožít ve snu znásilnění obvykle člověku naznačuje, aby do svých citů nepouštěl vztahovou krizi. Nemusí se to však zákonitě týkat jen partnerských vztahů, ale třeba i pracovních. Takový sen může ve vašem případě například znamenat strach z nadřízených, kteří na vás tlačí s pracovními úkoly. Může rovněž jít o nepřekonatelné obavy ze sexuální přizpůsobivosti, z čehož pramení i úzkost z pohlavního styku.

Vaše podvědomí se vás tak snaží nabádat, abyste byla v bdělém stavu více odvážná a silná, přestože se můžete cítit zcela opačně. Týkat se to může kterékoliv oblasti života, kde se setkáváte s překážkami, které vás trápí či stresují.

Tajemná tvář ve vašem snu značí, že můžete svoji tvář ztratit, neboť zavíráte oči před nějakým problémem a samým strachem se na něj nedokážete podívat. Být ve snu pronásledována zase znamená útěk před problémy, obavami, emocemi, ale i tím, co jste si sama ve svých myšlenkách vytvořila prostřednictvím vlastních pocitů, skutků nebo nečinností. Možná se také vyhýbáte zodpovědnosti.

Poučení: Nikdo sám sobě neuteče, ale jenom ti s odvahou mohou doběhnout do cíle…

Tomáš Vojta, osobní poradce – tarot, runy, i-ťing a výklad snů
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 10:31

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.