Říj 212013
 

RUŠ (zkratka pro Rychlá a Účinná změna Skutečnosti) je moderní, jednoduchá a praktická léčebná metoda. „Tím, že přímočaře řeší skutečné příčiny aktuálních problémů, relativně rychle a úplně, je jedinečná a zároveň šetrná. Pomocí ní se zcela zbavíte řady svých potíží – nepříjemných pocitů, stresu či starostí,“ říká o metodě její vynálezce, léčitel Karel Nejedlý.

Světlo světa spatřila při opakovaném pobytu Karla Nejedlého v jihovýchodní Indii, kde ho po jedné z přednášek o osobnostech a iluzích něco napadlo. Záhy svůj nápad vyzkoušel a metoda byla na světě. Nejprve s ní pracoval podle regresní terapie, to znamená, že našel příčinu současných problémů v minulosti a ty pak odblokoval a vyčistil. Šlo to překvapivě daleko rychleji než regresí. Navíc čistě a každému.

„Už u regresí jsem pozoroval, že ať řešíme jakýkoli problém, vždy se dostáváme do jednoho ze základních vztahů: rodiče – vychovatelé, sourozenci, partneři/partnerky – podle nastavení, děti, vztah se sebou a vztah se Světem – Vesmírem a životem… A tak jsem to celé otočil. Jestliže vyřešíme všechny základní vztahy, což jde jednoduše, vyčistíme neuvěřitelně rychle a efektivně mnoho bloků z podvědomí, klient se zbavuje svých problémů a k tomu se mu zásadně změní život! Takhle pracuji s klienty dosud,“ popisuje Karel Nejedlý svoje zkušenosti.

A ve svých tvrzeních jde ještě dál. „Vím, jak vzniká naše budoucnost, náš osud. A dokážu to změnit,“ uvádí tvůrce metody RUŠ. „A co víc,“ pokračuje, „každý, kdo se naučil dobře metodu RUŠ při mojí týdenní výuce, dokáže to samé. Dění ve světě není chaos, ani cvokárna, jak to pro neznalé vypadá. Všechno se děje podle jasných principů. Během pěti nebo sedmidenního interaktivního semináře, který osobně vedu se svojí ženou, si absolventi změní svůj život výrazně pozitivně. Na sedmidenním se navíc učí, jak dalším zájemcům zásadně zlepšit osud.

Metoda RUŠ je ucelený systém, který vede k uvědomění si zákonitostí tohoto světa, odstraňuje postupně veškeré nepříjemno, které nás provází, a učí, jak žít nadále už jen to, pro co se člověk rozhodne. A to bez jakéhokoli omezení. Na poslední, březnové výuce, dosáhla během týdne polovina účastníků přirozeného stavu – stavu bez myšlenek, vnitřní klid, rozšířené vědomí. Během týdne začínají absolventi milovat sebe i své okolí, jsou tady a teď a uvažují pozitivně jako přirozený důsledek. Jsem vždy rád, když na výuku přijedou oba partneři; jejich vztah se tím výrazně zkvalitní.

Během individuální terapie, která trvá dvě až čtyři hodiny, řeším akutní případy: úmrtí blízké bytosti, včetně vraždy, sebevražednou tendenci, jakoukoli krizi, krach, násilí – přepadení, znásilnění, šikanu… Nejdéle do čtyř hodin je klient naprosto klidný. Navíc se vymaní z opakování problému, i karmicky. Pozor, ale! Metoda RUŠ je pouze pro ty, kteří jsou odhodláni sami za sebe výrazně zlepšit svůj život. Pro vás ostatní prostě není,“ uzavírá Karel Nejedlý.

Roman Zahrádka, šéfredaktor časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel a portálu Astrolife.cz
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 11:12

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.