Zář 112013
 

Už dávno bylo v knihách psáno, že čísla mají své vibrace. Pod každým číselným údajem najdeme životní vibraci, vibraci roku, měsíce, dne… Podle údajů narození nám každý numerolog či astrolog vypočítá dobrá a špatná období, čas práce a hojnosti, období opatrnosti a vibraci zdravotního stavu.

Číslo nebo datum narození diktujeme astrologům, numerologům, kineziologům a jiným terapeutům, abychom se dozvěděli, co nás v budoucnu čeká, čím jsme v minulosti byli, nebo případně jací jsme v tomto životě. Když schází v našem datu narození nějaké číslo, je potřeba najít někoho nebo něco, aby se číselná řada od jedné do devíti propojila.

Příklad. Paní Anna se narodila 12. 1. 1986 – v jejím datu narození chybí vibrace čísel 3, 4, 5, 7. Paní Anna bude spoléhat na to, že v jejím jméně se mohou tato čísla objevit nebo potká někoho, kdo propojí její chybějící energii.

Už několik let pracuji s lidmi, kteří mají, ostatně jako každý z nás, nějaký problém. Někdo ve vztahu k rodině, partnerovi, dítěti, přátelům, kolegům, jiní řeší finance, práci, bydlení nebo školu. Ať řešíme zdraví psychické či fyzické, vždy hledáme na všechny problémy lék. Pokud se něco děje v naší mysli dlouhodobě, to se dříve či později objeví v našem těle.

Lidé jednají na vědomé úrovni ze svého podvědomí. Někdy jsou až překvapeni svými činy. Někdy mi klienti říkají často větu: „Ani jsem nevěděl, co dělám.“ Nebo velmi častá odpověď: „To jsem přesně věděla, že se to stane.“ Věděla, protože vaše podvědomí to vědělo dříve, než jste to zjistili na vědomé úrovni. Na fyzické úrovni vibrujeme čísly narození, v podvědomé úrovni také. Abych lépe přiblížila lidem energie z jejich podvědomí, dlouho jsem přemýšlela a pracovala na tom, jak pomoci jejich podvědomí, aby si uvědomili, že je to taky jejich součást a našla přiměřený „Lék“ na jejich bolístky. Hudba, jak prosté! Melodie čísel je řada od jedné do nekonečna, po vypracování rozboru udává energii od nuly do dvanácti stav podvědomí. Melodie čísel pracuje i s podvědomím.

Jednou u mě byla klientka „M“. Chtěla jsem jí pomoci z její sklíčenosti, avšak místo výkladu Tarotu jsem zvolila výklad z čísel. Paní byla překvapená, co všechno se dověděla o své minulosti a hlavně to, co souvisí s jejím podvědomím, nevyřešenými situacemi a energiemi z dávné minulosti. 

Z číselného rozboru jsem doplnila noty, které chybí k propojení a vyčištění její mysli, a složila melodii, protože ke každému číslu patří kromě vibrací barev, také tóny. Paní „M“ si přišla pro svoji skladbu. Pár dnů na to mi volala, že neví, co se děje, že tak nikdy neplakala jako při poslechu své skladby z jejího podvědomí. Děkovala, jak moc se jí ulevilo, cítila energii, která ji povzbuzovala k aktivitě a dokonce i začala přemýšlet, že navštíví svou rodinu, se kterou se nenavštěvuje. V rámci připravovaného projektu zaslechla moje kamarádka skladbu pro paní „M“ a mezi řečí řekla: „Jí jistě chybí číslo 4, protože mi chybí a při poslechu se mi chce moc plakat. Co znamená čtyřka?“

Odpověděla jsem s úsměvem na rtech: „Těch čísel tam chybí víc, ale řešíte podobný podvědomý problém. Tak jako ty, tak i ona se přestala stýkat se svojí rodinou a moc by to chtěla změnit, ale má strach, že bude opět odmítnuta a nevyslyšena.“ Držme tedy paní „M“ palce, ať se jí povede znovu nalézt své kořeny. Pevně věřím, že se tak už stalo.

V dalších číslech časopisu Ve hvězdách se budete dozvídat, jak melodie čísel pomohly ostatním. A jakou hudbu posloucháte vy?

Ladislava „Písnička“ Svobodová, věštkyně, terapeutka a hudebnice
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 9:37

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.