Čvn 052013
 

Nedávno se mi zdál sen o bývalé přítelkyni a neustále přemýšlím, co by mohl znamenat. Zdálo se mi, že jsme spolu šli na taneční kurz a tančili spolu. Potom se jí na nohách objevily lední brusle a ona začala tančit sama. Nakonec uklouzla a spadla, zároveň s ní upadla i naše instruktorka tance, která tam s námi byla také.

Chtěl jsem přítelkyni pomoci, ale byla ode mne příliš daleko a tak se u ní objevil dříve nějaký jiný kluk. Proto jsem pomohl té instruktorce, ale když jsem se otočil, tak přítelkyně pořád ležela na zemi. Byla od toho kluka docela daleko a blíž u mě. Chtěla ode mne asi pomoci, a tak jsem ji vzal do náruče a odnesl. Usmívala se přitom na mě. Pak jsem se probudil. Děkuji za odpověď, Martin.

Bývalá přítelkyně symbolizuje ve snu ztrátu vaší drahé polovičky, ženskou část vaší osobnosti a života, a také vašeho důvěrného přítele na životní pouti. Její výskyt ve snu by mohl znamenat, že se objevila v nesprávný okamžik proto, aby vás postavila do správného světla a vy se tak mohl poučit ze svých chyb.

Taneční kurz (škola) připomíná, že člověk není nikdy dost chytrý nebo zručný, a proto bude potřeba se stále něčemu učit, abyste zvládl životní další zkoušky. Mohou to být pracovní úkoly, ale i zkoušky v osobních vztazích. Nelze zde napovídat, ani chodit za školu, musíte si všemi zkouškami projít, abyste posílil svou osobnost.

Tanec symbolizuje radost ze života, což poukazuje na city, vášeň, touhy i sexualitu. Partnerka se s vámi nejspíš nudila, což mohlo být příčinou rozchodu. Proto s ní vstupujete ve snu do taneční školy, abyste se naučil radostněji a smysluplněji žít a mohl učinit šťastnější i milovanou ženu.

Brusle jsou spojovány s ledem, a proto vzájemné city „zamrzly“, hrozí vám tak samota a trápení. Jsou tu tedy obavy ze zamrznutí partnerského vztahu, ztráty vášně (tanec) a odcizení, což následně vedlo k rozchodu.

Brusle ale znamenají i pomocný prostředek, díky němuž se člověk může snadno pohybovat po ledě, a tak symbolizují také překonání problému nebo pokrok v osobních vztazích, což lze nazvat jako „tanec na ledě“ nebo „taneční ledová vášeň“.

Jelikož potom začala tančit sama,  znamená to, že si šla svou cestou, ale máte o ni neustále vnitřní strach či pochybnosti, aby neuklouzla a neudělala nějakou chybu. Máte touhu jí neustále pomáhat. Může to poukazovat i na vaše vnitřní zábrany odpoutat se od minulosti, navázat nový vztah a začít žít jiný život.

Učitel symbolizuje moudrou radu od člověka, který v životě už také spadl a získal tak nové zkušenosti, aby mohl znovu vstát a žít lepší život. Je to zkrátka poučení o něčem lepším.

Vidět u ní jiného kluka prozrazuje vaše pocity žárlivosti, že byste jí stále chtěl milovat, jenomže zde bude potřeba si uvědomit, že se musíte naučit lásce bez přivlastňování.

Vzít ženu do náruče znamená zachránit svoji ženskou stránku povahy, dosáhnout rovnováhy ve svém životě a opětovně se zamilovat.

Úsměv symbolizuje radost, osvobozující povzdech duše, neboť se vám podařilo najít východisko nebo řešení, vlastní vinou, z nějaké komplikované situace.

Rada na závěr: Sen vás chce naučit radosti ze života a „tancovat“ i v době, kdy vám není zrovna moc do smíchu a trápí vás nějaké zklamání či potíže ze „zamrznutí“ vztahu a následný rozchod. Přeji vám, ať znovu najdete štěstí v lásce a smysl svého života.

Dotazy lze zasílat na mailovou adresu: tom.astro@quick.cz nebo na telefonní číslo + 420 721 145 363, uveřejněné odpovědi jsou bezplatné.

Tomáš Vojta, osobní poradce – runy, i-ťing, tarot a výklad snů
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 9:52

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.