Dub 242013
 

Marie Plášilová je kartářkou více než 20 let, profesionálně se kartám věnuje od roku 2000. Vydala knihu Ovlivni svůj osud, jež vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram. Přispívala do časopisu Astro, dva roky byla pravidelným hostem Rádia Hey v pořadu Tajemný večer, a nyní je autorkou časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, pro který mimo jiné připravuje i tuto poradnu.

Vaše dotazy jí můžete zasílat na e-mail: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo + 420 604 508 578.
 
Momentálně řeším, kde bydlet, převod bytu a novou možnost bydlení. Chtěla bych se proto zeptat, jak se budou tyto záležitosti pro mne vyvíjet. Děkuji za odpověď. Lenka, nar. 2. 3. 1965.

Paní Lenko, váš dotaz se sice týká bydlení, ale nemyslím si, že je situace, v níž se nacházíte, pro ostatní přehledná. Přesto se budu snažit odpovědět a zeptám se karet na vaši současnou bytovou situaci.

Z karet je zřejmé, že zvažujete nové bydlení, ale karty vám radí, abyste stěhování opravdu zvážila. Jsou tu totiž vidět rodinné vlivy.

Celou situaci i vaše rozhodování a jednání provází vliv karty „Hvězdy“. Jde o symbol šťastného řešení. Pokud se tedy budete řídit podvědomými reakcemi, bude to pro vás správná volba. Z karet je také vidět, že nelze situaci řešit kompromisem. Situace vychází tak, že je třeba zvolit jen jeden směr, jeden způsob řešení. Výsledná karta vyšla majetek a byt. Patrně si proto rozhodnete si toto bydlení ponechat. V kartách je vidět i starost, kterou s rozhodováním máte, ale vše má pro vás šťastné řešení. Vyřeště si tedy vše v klidu, promyslete a vykročte ke správnému způsobu řešení. Je zřejmé, že jsou nabízené varianty rozdílné a ne úplně vyhovující, volbu je ale třeba učinit. Přeji vám proto hodně vnitřního klidu, potřebné informace a sílu si zvolit podle svého dobré řešení vaší záležitosti.

Jaký je můj životní úkol? Jakým profesním směrem se mám vydat? Co by mě živilo a naplňovalo? Děkuji vám, Maruško, za odpověď a přeji krásné dny. Ilona, nar. 25. 2. 1985.  

Paní Ilono, jste osobnost, která by měla směřovat k následujícím pracovním činnostem: výchova a vzdělávání dětí, ale i dospělých, terapeutická praxe a obdobné činnosti. Zásadní je najít samu sebe, zajímat se o další vzdělávání. Jinak je pro vás vhodné, abyste se více učila od života a uvědomila si, co vám dělá nejvíc radost. Dále abyste poznávala souvislosti a porozuměla hlouběji duchovním zákonům a zákonitostem. Tyto poznatky je dobré uplatnit v rodině a ve vazbách k ní, ale i při rozvoji svého osobního života a seberealizace.

Vaším životním úkolem je změnit určité rodinné zvyky, které už dál členům rodiny neprospívají. Úkolem je zaměřit se na opakující se vzorce chování a následné situace, jež se v rodinných tradicích opakují a nejsou pro nastupující generaci vaší rodiny příznivé. Co to přesně je, lze zjistit vaším vědomým přístupem k poznávání sebe sama, kvality svého vědomého způsobu bytí.

Z karet je zřejmé, že je vhodné se zaměřit na vztahy, city a lásku. Jděte po linii žen ve vaší rodině. To vám usnadní hledání toho, oč se teď zajímáte. K uspořádání vlastní životní situace vám pomáhá také váš současný čas do vašich narozenin v roce 2013. Toto období je příznivé pro váš duchovní postup. Je to období vhodné ke slučování zdánlivých protikladů a paradoxů v životě. Je dobře mít vědomě radostný pocit z toho, že všechno zapadá na své místo a začíná konečně fungovat. Můžete být přitahována formami umění, k nimž jste předtím neměla vztah. To vše lze využít ke zkvalitnění krásy a rovnováhy ve vašem životě.

Hledání ideálního řešení se bude ve vašem životě domáhat vaší větší pozornosti. Můžete se zaměřit na vyřešení událostí s osobami narozenými v astrologickém znamení  Střelec. Toto období je také možné plně využít pro realizaci vašich snů a vizí. Přeji hodně duchovních poznatků.

Marie Plášilová, kartářka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 11:02

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.