Dub 102013
 

Čas od času si zajdu popovídat s kolegy kartáři nebo terapeuty a vyměňujeme si názory na metody věštění. Probíráme rovněž, co naše klienty momentálně trápí. Při posledním setkání mě má kolegyně překvapila příběhem, který začal nevinně. Jedna paní byla delší dobu sama a tak se vyptávala na vztah. S výkladem byla velice spokojená, proto se asi za měsíc ozvala znovu. Neskrývala nadšení a nešetřila chválou na předpověď, která se splnila.

Krátce na to si našla přítele, se kterým založila rodinu. Občas se ozvala a dala vědět o svém štěstí. Když jí skončila mateřská, chtěla vědět, co bude dál a jak to bude mít v práci. Kolegyně jí vše pravdivě sdělila a připravila ji na to, že pracovní záležitosti nebudou zrovna jednoduché.

Paní se asi po týdnu ozvala znovu a žádala o další výklad. Za každou cenu si přála náskok před kolegy v práci. Začal ji zajímat detail každého dne. Objednávala se tak často, až se z toho stalo pravidlo. Třeba i dvakrát do týdne. Požadovala stále přesnější věštby, které si zapisovala do diáře.

Byla proto kartářkou několikrát upozorněna, že s ní nemusí probírat všechna drobná rozhodnutí, že je jistě zvládne sama. To jí rozzlobilo a pohrozila, že si najde jinou kartářku. Kolegyně tedy neochotně v detailních výkladech pokračovala, ale život klientky se obrátil naruby. Na dny, kdy měla předpovězenou nepřízeň, si brala dovolenou, během pozitivních dnů si zase naopak brala přesčasy. Začala tak nejen zanedbávat rodinu, ale především svůj život stavět přesně podle obrazu karet.

Kolegyně věděla, že s ní něco není v pořádku a proto jí odmítla další výklady poskytovat. Zhruba po půl roce ji ale kontaktoval manžel této paní, aby jí sdělil, že si jeho žena koupila karty a sama si je teď vykládá. Ověřovala si v nich vše snad každou minutu a nešla bez nich ani nakupovat, pokud jí to karty stoprocentně nedoporučily. Pak přišel den, kdy prý měla velice skvělé karty. Domů z práce to měla kus cesty a protože měla pozitivní den, rozhodla se, že v autě šlápne trošku na plyn. Neměla se prý důvod bát, karty by ji jistě varovaly…

Manžel seděl i s dětmi v autě a důrazně svoji ženu prosil, aby zpomalila. Ta se ale jen smála. Hluboce se však pletla. Asi minutu na to dostala smyk a auto se poroučelo do polí. Všichni až na řidičku vyvázli bez zranění. Ženu ale osud nešetřil. Utrpěla mnohačetná zranění a zlomeniny. Měla ale obrovské štěstí – přežila. Bylo to varování z vyšších míst nebo jasná zpráva osudu? Manžel projevil strach, zda se jeho choť už dostatečně ponaučila. K jeho štěstí na karty už v životě nesáhla a kartářku nikdy nevyhledala. Rozhodně nechci odrazovat potencionální klienty, chci jen poukázat, že i osud přesně ví, kdy a kolik informací vám chce poskytnout.

Jan Tadeáš, věštec a terapeut
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 8:45

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.