Bře 042013
 

Poslední dobou sleduji, jak krásné energie nás obklopují a lidé kolem se začínají čím dál tím víc probouzet. Stávají se vnímavější a citlivější. Přestože je tento rok energeticky opravdu náročný, je i výjimečný a velmi vzácný. Je mimořádný pro setkání duší. Určitě všichni znáte větu: „Žádná setkání nejsou náhodná.“ Tato věta je velmi pravdivá a letos platí trojnásob ne-li pětinásobně.

Setkání, která budou v tomto roce procházet našimi životy, mají velký význam pro naši budoucnost. Z těchto mimořádných setkání budou vznikat trvalé vztahy na mnoho dalších měsíců i let. A nepůjde jen o vztahy partnerské, ale také o různá přátelství nebo pracovní propojení.

V tomto roce půjde o úžasná setkání dávných duší. Mám takovou zkušenost několikrát do měsíce, a to i v mé poradně, kde mi klienti vypráví o setkáních, která v jejich srdci zanechala pocit radosti a vzápětí i strach z toho, že už dotyčného člověka nikdy nepotkají. Je to o setkání duší, které se kdysi dávno dobře znaly a nyní se opět setkaly a proto všechny ty pocity a emoce.

Spousta těchto setkání duší vyřeší dávné vztahy a nebo společně dokončí úkoly, které nebyly v minulých životech stihnuty a nebo je nešlo z nějakého důvodu vyřešit.

Spousta dušiček se proto honem rychle snaží dostat sem, do našeho světa, aby zažily nový začátek. Bohužel pak zjistí, že ještě nejsou na návrat připravené a vrací se zpět. A to je i důvod toho, proč je v dnešní době tolik potratů.

Osobně jsem se v poslední době setkala ve své poradně s dvěma „maminkovskými“ příběhy.

Poprvé šlo o setkání s dušičkou, která na tento svět příliš spěchala a pak odešla, neboť její energie a vibrace ještě neměly dost síly přijít na tento svět. Paní, která si přišla tuto svoji životní bolístku na terapii vyčistit, měla možnost se na okamžik dostat do nádherného andělského světa jejího ještě nenarozeného miminka, a měla také možnost se s touto dušičkou rozloučit a vnímat její nádherné SVĚTLO.

Nejen pro moji klientku, ale i pro mě to byl velmi dojemný a současně krásný zážitek. Během terapie, kdy jsme čistily ztrátu miminka, se najednou otevřelo obrovské SVĚTLO, a z dálky byla krásně vidět dušička miminka, jež stála v obrovské světelné jeskyni. Pak se otevřela bílá andělská brána a duše miminka se blížila k mé klientce, přičemž došlo mezi oběma k nádherné a nepopsatelné výměně energií. Na  okamžik jsem potom vnímala dušičku miminka a klientky právě v této Andělské bráně. Nakonec se dušička vrátila zpět do světelné jeskyně a Andělská brána se zvolna rozplynula.

Klientka vnímala rozloučení s miminkem i to, že muselo odejít, protože ještě nebylo připraveno přijít na tento svět, a také to, že se narodí jejímu synovi.

Druhý příběh – setkání s miminkem, je čerstvý a je pro mě stále velmi silný. Řešila jsem s klientkou obavy z jejího mateřství a narození miminka. Během výkladu karet jsem zjistila, že je to blok získaný v dospívání, a to ze strany matky. Domluvily jsme se tedy na terapii. Pokud domlouvám terapii, vím, co chci léčit, avšak celou terapii si vedou andělé. Na to vždy upozorňuji, že energie během terapie mnou jen prochází a celá terapie je pak v rukou andělů.

Nejinak tomu bylo i tentokrát, když jsme začaly čistit bloky a strachy. K mojí klientce přišla dušička miminka, která se jí v budoucnu narodí. Měla možnost si tuto dušičku vzít do své náruče, vnímat její energie a vibrace, které ji zbavily strachu i obav z toho, že by snad nezvládla být úžasnou a milující maminou. Rozpustily se také obavy, co zaměstnání a kariéra. Energie miminka se vrátila po terapii zpět do Světla, ale jen na krátký čas, protože co nevidět už se sem za námi vrátí a má klientka si vychutná krásné chvilky s miminkem v náručí.

Ív Kejzlarová Ešmírová, věštkyně a terapeutka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 11:11

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.