Lis 012012
 

Čtvrtek 1. 11. 2012 – Krásný den ve společnosti karty Mág: Jako karta dne dnes znamená: „Kdo, když ne vy, a kdy, když ne nyní“. Neotálejte s chopením se iniciativy. Máte zdravou sebedůvěru, víte, co chcete, a s nezbytnou koncentrací můžete dovedně dosáhnout svých cílů. Své úkoly zvládáte snadno.

Kdykoliv musíte dát něco do pohybu, kdekoli chcete dokázat své schopnosti, dnes je k tomu ten pravý den. Ukažte, co dokážete, v rozhovorech a při jednáních zůstaňte obratní a suverénní, pak si i ostatní snadno získáte na svoji stranu a pro svoji věc.

Ligana Kartářka, věštkyně a kartářka

1. 11. – 11. 11. 2012 – První listopadové dny, tzn. v období od 1.11.2012 do 11.11.2012, můžete u sebe očekávat impulzivní jednání a svéhlavost. Budete mít snahu soustředit se na jeden záměr a bojovat za něj. Půjdete za svým cílem s obrovskou energií. Začněte uskutečňovat své plány, teď je ten správný čas.

Iva Terapeutka Kartářka, věštkyně a kartářka

Čtvrtek 1. 11. 2012 – Mars se střetává se Saturnem v úhlu 45°, muži si mohou počínat podle svého zvyku, bez větší flexibility, řešit problémy schematicky. Luna v Blížencích situaci odlehčuje a nabízí komunikační řešení. Zároveň Luna dopoledne odlehčuje i ono napětí mezi muži a ženami, ono čerstvé napětí ve vztahové sféře.

Antonín Baudyš, astrolog a terapeut

Čtvrtek 1. 11. 2012 – Runová karta dne Mannaz (člověk). Nacházíš se ve svém skutečném středu. Je třeba jednat racionálně. Odhoď emoce! Tvé činy ať jsou v souladu s tvými myšlenkami. Tato runa tě mobilizuje k činu. Buď bystřejší a uvědomuj si dalekosáhlé důsledky svých plánů. Ve společnosti tě čeká šťastný život. Snaž se poznat vzájemné vztahy, které panují mezi lidmi ve tvém okolí. Rada nad zlato: Situace, ve které jsi se ocitl, zvládneš. Neřeš situace násilím. Buď sebekritický, v jednání tolerantní a asertivní. Základní význam: Záležitosti týkající se kariéry, skupiny lidí, organizace, kluby, přátelství, napojení se na božskou energii, sjednocení, inteligence, pokrok vpřed. Runa má vztah k člověku a společnosti.

Soňa Výklad Karet, věštkyně a kartářka

Čtvrtek 1. 11. 2012 – Tak máme listopad – předposlední měsíc roku a naplno se rozjede vánoční kampaň, pamatujte, že by to měly být svátky klidu a ne gruntování a dárkování, oslava konzumu. Dnešní den bude mít tuhý pomalý začátek, možná i trochu pochmurný – Luna je u Lilith v apogeu, ale postupně se vše bude zlepšovat, odpoledne a večer je časem dosti příznivým pro komunikaci, vyřizování věcí. Luna se v Blížencích blíží k dobrému Jupiteru. Krásný den všem.

Martin Mart Chejstovský, astrolog a terapeut

Čtvrtek 1. 11. 2012 – Luna je dnes v konjunkci s Jupiterem a v trigonu na Venuši. Dva největší dobrodějové jsou tak sympaticky zapojení a dnešek by měl být o lehkosti, radosti a dobré náladě. To vše je ve vzdušném živlu, takže čtvrtek přeje studiu, komunikaci a společenským událostem. Hezký den 🙂

Vít Kuntoš, astrolog a terapeut

 Publikoval 11:54

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.