Čvn 152012
 

Minule jsme se dotkli historicky stále živých událostí, jež nás posunuly až k současnosti. Druhá světová válka byla sice oficiálně skončena v květnu 1945, ale boje o moc a nejvýhodnější území pokračovaly dál naprosto skrytě a utajeně před veřejností.

Úspěšně provedený Filadelfský experiment, o němž jsme už v časopise psali, a kterým Soupeři otevřeli trhlinu v časoprostoru, umožnil prostup jejich sil do našeho prostředí. Soupeři mezi sebou válčili dál a jejich boje vyvrcholily v roce 1972, kdy se Zetas pokusili převzít državu Anunnaků, kterou byla egyptská Gíza.

To rozpolcené Anunnaky spojilo a útok odrazili. Není náhodou, že byla v tomto roce podepsána v Moskvě Prozatímní dohoda mezi USA a SSSR o omezení strategických zbraní. Události se však nebezpečně vyvíjely dál.
 
Invazní síly, které pronikly červí dírou při Filadelfském experimentu, začaly ostřelovat Slunce EM pulzy. Proč to dělaly? Fyzické Slunce je důležité při propojení morfogenických mřížek mezi Zemí a Tarou, a toto propojení je jednou z podmínek úspěšného vzestupného procesu.

Sluneční nestabilita dělala vrásky mnohým vědcům, a jejich nejhroznější představy se vyplnily 7. 8. 1972.

Na Slunci došlo k ohromnému výbuchu, tzv. Rudému pulzu, který zcela vážně ohrozil veškerý pozemský život. Byli jsme velice blízko zničení. Bezpodmínečně muselo dojít k intervenci Strážců, kteří před těmito impulzy ochránili Zemi Frekvenční ohradou známou jako 11:11/12:12.

Okamžitě také začali s opravami Slunce a genetickou opravou lidí unesených Zetas. Elektromagnetická situace na Zemi byla tak vysoce nestabilní, že Strážci použili v období od roku 1973 až do 11. 1. 1992 technologii Holografických virtuálních implantátů, kterými na Zemi zachovali iluzi, že se Sluncem je vše v pořádku.

V roce 1982 přistoupili Zetas na dohodu se Strážci, že nebudou zasahovat do dění na Zemi a oplátkou budou moci existovat v jiném planetárním systému.

Na tuto dohodu přistoupili všechny frakce Zetas mimo tzv. Šediváků. Ti spolu s dalšími frakcemi Soupeřů v roce 1983 pokračovali ve Filadelfském experimentu, tentokrát pod názvem projekt Montauk.

Dne 14. 8. 1983 se jim podařilo rozdvojit prostup ve Zdi času a navýšit stav invazivních sil na Zemi. Opětovně začali únosy lidí a poškozování zemské planetární mřížky.

Další frakce Soupeřů, Drakoniánci, také navýšili stav svých sil a situace se tak vyostřila, že hrozila kosmickou válkou. Se svými silami přispěchali i Strážci. Není proto divu, že americký prezident Ronald Reagan v březnu 1983 překvapivě vyhlásil vojenský program, známý jako Strategická obranná iniciativa – SDI, či-li Hvězdné války.

Tento název přesně odpovídal tomu, co se tenkrát odehrávalo, zatímco my jsme sháněli pomeranče a žili s přesvědčením, že v celém širém Vesmíru není mimo člověka živého tvora.

Válčení v nebi mezi Soupeři se nebezpečně přiblížilo k zemským přístupovým místům. Papež Jan Pavel II. odvolal v listopadu 1983 všechny papežské buly proti Svobodným zednářům a dovolil katolíkům po několika staletích stát se opět členy tajných společností bez obav z exkomunikace.

Následně vyhlásily začátkem roku 1984 USA a Sovětský Svaz společný kosmický program orientovaný na planetu Mars. V září 1989 Strážci dokončili opravu poškozeného slunečního pole a zahájili infuze sluneční energie do Země s cílem zvýšit frekvenci jejího jádra. Všichni víme, co tato zvýšená energie přinesla pozemskému světu.

Dne 11. 1. 1992 Strážci znovu vložili magnetické kódy 11:11 do zemského jádra a začali s odstraňováním Frekvenční ohrady 11:11/12:12, která blokovala sluneční frekvence a znemožňovala tak seřazení třetího a čtvrtého vlákna lidské DNA.

Dne 12. 12. 1994 byla tato ohrada odstraněna. Poprvé od kataklyzmatu Tary si mohou propadlé duše samy obnovit své spojení s originální Duchovní rodinou.

V tomto roce došlo také k Finálnímu dramatu. Koalice Soupeřů Zetas se definitivně spojila s Drakoniánci a rozhodli se zaútočit proti Anunnakům. Ti měli jen jedinou možnost – obrátit se na Strážce a začít vyjednávat o spolupráci.

Jednání se nakonec podařila a Strážci tak získali Hvězdný portál, kterým Annunakové drželi v šachu nejen ostatní frakce Soupeřů, ale i lidstvo. Příště o otevřené válce lidstvu, vzestupných avatarech, útoku 11. září 2001 na WTC v New Yorku, zániku Slunce a Zlatém věku na Zemi.

Alena Horáková, astroložka, kartářka a lektorka
Publikováno v časopisu VE HVĚZDÁCH

 Publikoval 10:32

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.