Tomáš Vojta: Za tajemstvím Blanických rytířů

 Krajinotvorba  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomáš Vojta: Za tajemstvím Blanických rytířů
Lis 262014
 

V letní parné neděli, 28.7.2013, jsem se opět vypravil do Vlašimi pokračovat se „třemi zlatými jablky“ na jih – hlouběji do blanického kraje přímo do srdce naší kouzelné země. Měl jsem dneska na výběr, buď vyrazit někam k vodě jako spousta lidí anebo hledat vlahý stín v lesích Blaníku. Vybral jsem si druhou možnost, a tak jsem minul zahradu Hesperidek velkým obloukem a vydal se pátrat po tajemství této magické hory.

Číst dále »

 Publikoval 11:14

Kryštof Koucký: Rovným přístupem k bytostem všech sfér získává naše působení boží jiskru

 Krajinotvorba  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kryštof Koucký: Rovným přístupem k bytostem všech sfér získává naše působení boží jiskru
Lis 202013
 

Vítej už počtvrté, milý čtenáři, u našeho seriálu o Krajinotvorbě, v němž si popisujeme základní roviny bytí a působení v nich. Pokračujme tedy tématem „Astrální rovina“. V této jakési „zkušební“ či přechodové úrovni čeká na méně zkušeného pracovníka světla mnoho nástrah a iluzí. Je to místo, kde se uskutečňují děje – například války, aby se nemusely zhmotnit na Zemi, nebo naopak, aby jejich postoupení na hmotnou úroveň probíhalo co nejharmoničtěji – například všemožné stavby.

Číst dále »

 Publikoval 10:57

Kryštof Koucký: Agharta a přírodní elementární říše

 Krajinotvorba  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kryštof Koucký: Agharta a přírodní elementární říše
Říj 082013
 

Už potřetí se scházíme u seriálu Krajinotvorba. V předchozích dílech jsme se seznámili se základními principy a konkrétními případy. Věnovali jsme se převážně popisu vnitřních dějů, pomocí kterých můžeme působit na realitu, jež nás obklopuje (tedy spíše námi prostupuje). Nyní se věnujme rovině zdánlivě vnější, aby naše praktická činnost v krajině nabyla efektivity a my se hlouběji seznámili s možnostmi spolupráce na všeobecné nápravě.

Číst dále »

 Publikoval 9:04

Kryštof Koucký: Prozřetelnost a možnost nápravy

 Krajinotvorba  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kryštof Koucký: Prozřetelnost a možnost nápravy
Zář 182013
 

Po úvodním článku z minulého čísla, kde jsme se seznámili s hlavními principy, budu pokračovat v seriálu o krajinotvorbě. Zrekapitulujme si, že jakékoli probíhající děje jsou otiskovány v energii krajiny a tyto „otisky“ naopak zpětně působí na kolektivní vědomí obyvatel dané lokality. A také, že je krajina Bohémie jakousi paralelou k lidskému mozku a její silová místa mají celoplanetární potenciál.

Číst dále »

 Publikoval 9:32

Kryštof Koucký: Krajinotvorbou určujeme věci příští

 Krajinotvorba  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kryštof Koucký: Krajinotvorbou určujeme věci příští
Kvě 272013
 

Vesmír je živý; jeden spolupracující organismus! Na této pro někoho stále překvapivé pravdě se dnes shodují špičkoví vědci a mystici mnoha směrů, oborů a specializací. Evoluční vývoj Lidství jde dopředu navzdory materialistické propagandě moci chtivých elitářů.

Číst dále »

 Publikoval 10:37