Jan Frolík: Blíží se velká událost mezi 22. a 26. září 2015?

 Konspirace  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jan Frolík: Blíží se velká událost mezi 22. a 26. září 2015?
Zář 242015
 

Jen velmi nerad bych šířil paniku a dělal unáhlená rozhodnutí. Není tomu totiž tak dávno, kdy mnoho lidí naletělo na „magické datum“ 21. 12. 2012, které bylo propíráno už řadu let předtím. Mediální a esoterické šílenství kolem zmíněného data neznalo hranic. Byl očekáván konec světa nebo přestup do vytoužené 5. dimenze. Nestalo se ale zhola nic a mnoho lidí utratilo vše, co měli, aby si pořídili bunkry se zásobami.

Číst dále »

 Publikoval 15:45

Jaké poslání má tajný raketoplán X-37B?

 Konspirace, Videa  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jaké poslání má tajný raketoplán X-37B?
Čvn 092015
 

Bezpilotní vesmírný raketoplán, který byl vypuštěn minulý týden na oběžnou dráhu Země, vyvolává velké množství spekulací. Údajně má sloužit k testování nových technologií – zarážející je ale fakt, že původní civilní projekt NASA má dnes ve své gesci Ministerstvo obrany USA. Jde už o čtvrtou misi tohoto letounu, přičemž ta poslední trvala celkem 674 dnů. Nikdo ale neví, co bylo jejím účelem. Přísné embargo platí i pro všechny předchozí lety raketoplánu.

Číst dále »

 Publikoval 8:37

Konspirační teorie mají stále své přívržence

 Konspirace, Média  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Konspirační teorie mají stále své přívržence
Úno 242015
 

Nejdříve nabízíme trochu zkrácenou definici z Wikipedie: Konspirační teorie nebo též spiklenecká teorie je původně neutrální označení pro jakékoli tvrzení o kriminálním nebo politickém spiknutí. Termín ale časem nabyl pejorativního významu a je používán téměř výlučně pro odkazování na okrajové teorie, které vysvětlují historické nebo současné události jako výsledek tajného spiknutí skupiny mocných činitelů.

Číst dále »

 Publikoval 9:17

Švédská poslankyně Hagbergová přiznala: chemtrails existují, jsou toxické a nejsou konspirační teorií

 Konspirace, Média  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Švédská poslankyně Hagbergová přiznala: chemtrails existují, jsou toxické a nejsou konspirační teorií
Led 192015
 

Dlouhé mlhavé čáry, které na modré obloze neustále vypouštějí neoznačená letadla , nejsou normální kondenzační páry (tzv. contrails). To říká Pernilla Hagbergová, předsedky švédské strany Zelených. Jak informovaly švédské noviny Katrineholms-Kuriren, Hagbergová je první političkou, která se ohledně této věci přihlásila o slovo. Otevřeně přiznala, že tyto čáry které označila za ,,chemtrails“ jsou jedovatým koktejlem chemických látek, virů a těžkých kovů a po krátkém čase na obloze nezmizí, jako normální kondenzační páry.

Číst dále »

 Publikoval 10:58

Útočí na počasí v USA klimatická zbraň? V zemi je chladněji než na Marsu

 Konspirace, Média  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Útočí na počasí v USA klimatická zbraň? V zemi je chladněji než na Marsu
Led 142015
 

Je extrémní chladno, se kterým se nyní potýká velké množství států USA, přirozeným jevem, nebo jde o výsledek experimentu s počasím? Například ve čtvrtek 8. ledna bylo na Marsu tepleji než v řadě míst v USA. Denní maximum dosáhlo v Galeově kráteru na rudé planetě ten den -8 stupňů Celsia. To je o jedenáct stupňů tepleji, než bylo ten den v Green Bay ve Wisconsinu.

Číst dále »

 Publikoval 11:07

Konspirační teorie o původu eboly

 Konspirace, Média  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Konspirační teorie o původu eboly
Říj 242014
 

Krvácivá horečka ebola, která momentálně děsí celý svět, vyvolává i množství spekulací. Nešlo ve skutečnosti o uměle vytvořený virus? Kdo stojí za jeho vývojem? A komu byl vlastně určen? Doktor R. E. Tent z Diverse Health Services představil v roce 2012 svou hypotézu, že ebola a další závažné nemoci, jako je AIDS nebo sarkomy, vznikla na půdě ministerstva obrany USA v 60. a 70. letech minulého století, kde probíhaly neúspěšné pokusy o vývoj vakcíny proti rakovině.

Číst dále »

 Publikoval 9:04

Květa Pohlhammer Lauterbachová: Kdo vydělal na pádu letadla MH 17 nad Ukrajinou

 Konspirace, Média  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Květa Pohlhammer Lauterbachová: Kdo vydělal na pádu letadla MH 17 nad Ukrajinou
Říj 202014
 

První reakcí na zprávy o zřícení letadla linky MH 17 byly velké pohyby kurzů na Wall Street. Ceny zlata a stříbra vylétly do závratné výše. Spojené státy právě odtroubily ústup z obviňování Ruska za sestřelení Boeingu 777 MH 17 na východní Ukrajině a oznámily, že Putin nenese za sestřelení vinu. Pravdu se nikdy nedozvíme, jelikož černé skříňky byly předány ke zkoumání do Velké Británie a o nějaké „nezávislé“ mezinárodní komisi asi nemůže být ani řeč.

Číst dále »

 Publikoval 10:15

Paralýza zvukovými vlnami

 Konspirace, Záhady a tajemno  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Paralýza zvukovými vlnami
Zář 252014
 

Andrzej Pezik vypráví: „Už dlouhou dobu (já a můj syn) jsme paralyzováni zvukovými vlnami, nesnesitelnými pro normálního člověka, o frekvenci mezi 0,1 Hz a 100 Hz. Tato zařízení jsou pravděpodobně spojena s mobilními telefony, čímž umožňují kriminálníkům snadno zasáhnout své oběti. Tato zvuková vlna má v sobě zakomponovaný odposlouchávací mechanismus.“

Číst dále »

 Publikoval 17:36

Pátrání České exopolitiky po československých spisech UFO

 Konspirace, Ufologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pátrání České exopolitiky po československých spisech UFO
Zář 082014
 

Vážení čtenáři, v rámci systematického pátrání České exopolitiky po českých/československých spisech UFO jsme se také obrátili na ruskou stranu. Jelikož se tehdejší Československá republika řídila příkazy z Moskvy, oslovili jsme jednak velvyslanectví Ruské federace v ČR a rovněž současný český zastupitelský úřad v Moskvě, kde velvyslancem je nyní Ing. Vladimír Remek. Dopisy byly odeslány 28.6.2014 (jak v ruštině, tak v češtině).

Číst dále »

 Publikoval 7:20

James Casbolt: Klony, bioplazma a světoví vůdci

 Konspirace, Ufologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem James Casbolt: Klony, bioplazma a světoví vůdci
Zář 022014
 

(Krátce se omlouvám jistým frakcím zpravodajských a zednářských aparátů.) V tomto článku se zmiňuji o tom, že všichni zednáři 33. stupně a výše prošli určitými genetickými procedurami a své jednání nemají pod kontrolou. Avšak rád bych tu prohlásil poté, co se mi dostalo pomoci od slušných lidí ze zpravodajské komunity, kteří jsou zároveň rovněž vysoce postavenými zednáři, že ne všichni zednáři se snaží prosazovat negativní agendu Nového světového řádu.

Číst dále »

 Publikoval 9:18