Michael E. Salla: Tajná jednání o odhalení mimozemského života a civilizací uvnitř Země

 Konspirace, Záhady a tajemno  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Michael E. Salla: Tajná jednání o odhalení mimozemského života a civilizací uvnitř Země
Úno 142016
 

Různé elitní skupiny, tajné vesmírné programy a staré civilizace „Vnitřní Země“ v současné době jednají nad tím, kolik pravdy jsou ochotni lidstvu odkrýt o své existenci a realitě mimozemského života. Tak je tomu podle nejnovějšího překvapivého doplnění informátora tajného vesmírného programu Coreyho Goodea. Goode tvrdí, že byl nedávno vzat do Kuiperova pásu asteroidů, kde byl svědkem historického setkání mezi zástupci sedmi pradávných civilizací z vnitřku Země a vysoce vyspělou skupinou mimozemšťanů, o níž již předtím Goode hovořil jako o „Alianci bytostí sfér“. Číst dále »

 Publikoval 11:41

Jan Frolík: Blíží se velká událost mezi 22. a 26. září 2015?

 Konspirace  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jan Frolík: Blíží se velká událost mezi 22. a 26. září 2015?
Zář 242015
 

Jen velmi nerad bych šířil paniku a dělal unáhlená rozhodnutí. Není tomu totiž tak dávno, kdy mnoho lidí naletělo na „magické datum“ 21. 12. 2012, které bylo propíráno už řadu let předtím. Mediální a esoterické šílenství kolem zmíněného data neznalo hranic. Byl očekáván konec světa nebo přestup do vytoužené 5. dimenze. Nestalo se ale zhola nic a mnoho lidí utratilo vše, co měli, aby si pořídili bunkry se zásobami.

Číst dále »

 Publikoval 15:45

Jaké poslání má tajný raketoplán X-37B?

 Konspirace, Videa  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jaké poslání má tajný raketoplán X-37B?
Čvn 092015
 

Bezpilotní vesmírný raketoplán, který byl vypuštěn minulý týden na oběžnou dráhu Země, vyvolává velké množství spekulací. Údajně má sloužit k testování nových technologií – zarážející je ale fakt, že původní civilní projekt NASA má dnes ve své gesci Ministerstvo obrany USA. Jde už o čtvrtou misi tohoto letounu, přičemž ta poslední trvala celkem 674 dnů. Nikdo ale neví, co bylo jejím účelem. Přísné embargo platí i pro všechny předchozí lety raketoplánu.

Číst dále »

 Publikoval 8:37

Konspirační teorie mají stále své přívržence

 Konspirace, Média  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Konspirační teorie mají stále své přívržence
Úno 242015
 

Nejdříve nabízíme trochu zkrácenou definici z Wikipedie: Konspirační teorie nebo též spiklenecká teorie je původně neutrální označení pro jakékoli tvrzení o kriminálním nebo politickém spiknutí. Termín ale časem nabyl pejorativního významu a je používán téměř výlučně pro odkazování na okrajové teorie, které vysvětlují historické nebo současné události jako výsledek tajného spiknutí skupiny mocných činitelů.

Číst dále »

 Publikoval 9:17

Švédská poslankyně Hagbergová přiznala: chemtrails existují, jsou toxické a nejsou konspirační teorií

 Konspirace, Média  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Švédská poslankyně Hagbergová přiznala: chemtrails existují, jsou toxické a nejsou konspirační teorií
Led 192015
 

Dlouhé mlhavé čáry, které na modré obloze neustále vypouštějí neoznačená letadla , nejsou normální kondenzační páry (tzv. contrails). To říká Pernilla Hagbergová, předsedky švédské strany Zelených. Jak informovaly švédské noviny Katrineholms-Kuriren, Hagbergová je první političkou, která se ohledně této věci přihlásila o slovo. Otevřeně přiznala, že tyto čáry které označila za ,,chemtrails“ jsou jedovatým koktejlem chemických látek, virů a těžkých kovů a po krátkém čase na obloze nezmizí, jako normální kondenzační páry.

Číst dále »

 Publikoval 10:58

Útočí na počasí v USA klimatická zbraň? V zemi je chladněji než na Marsu

 Konspirace, Média  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Útočí na počasí v USA klimatická zbraň? V zemi je chladněji než na Marsu
Led 142015
 

Je extrémní chladno, se kterým se nyní potýká velké množství států USA, přirozeným jevem, nebo jde o výsledek experimentu s počasím? Například ve čtvrtek 8. ledna bylo na Marsu tepleji než v řadě míst v USA. Denní maximum dosáhlo v Galeově kráteru na rudé planetě ten den -8 stupňů Celsia. To je o jedenáct stupňů tepleji, než bylo ten den v Green Bay ve Wisconsinu.

Číst dále »

 Publikoval 11:07

Jan Pavlík: Co ukrývá Area 51?

 Konspirace, Ufologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jan Pavlík: Co ukrývá Area 51?
Lis 122014
 

Mikrobiolog Dan Burish tvrdí, že na základně Area 51 spolupracoval s mimozemšťanem ze skupiny „šediváků“, jehož nazývali J-Rod. Cílem spolupráce byla obnova poškozené struktury DNA u mimozemšťanů a výzkum základních částic života. Výsledky výzkumů budou mít rozhodující vliv na další existenci šediváků a pozemské civilizace. Dr. Burish se netají, že i mezi mimozemšťany jsou různé zájmové a politické skupiny, jež mají odlišné cíle.

Číst dále »

 Publikoval 10:07

Bob Lazar tvrdí: V Oblasti 51 měla americká vláda schovaných několik mimozemských lodí

 Konspirace, Ufologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bob Lazar tvrdí: V Oblasti 51 měla americká vláda schovaných několik mimozemských lodí
Lis 122014
 

Tzv. Oblast 51 (Area 51) je obestřena několika záhadami, které se asi nikdy nepodaří jednoznačně objasnit. Testovala zde americká vláda tajné mimozemské zbraně a lodě? Či jde jen o snůšku výmyslů konspiračních teoretiků? Podle bývalého zaměstnance této tajné základny, Roberta (Boba) Lazara rozhodně o nesmysly nejde. Sám prý spolu s dalšími inženýry pracoval na pohonu kosmických lodí a dle svých slov na vlastní oči viděl v hangárech i zabavené mimozemské lodě a zbraně.

Číst dále »

 Publikoval 10:00

Konspirační teorie o původu eboly

 Konspirace, Média  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Konspirační teorie o původu eboly
Říj 242014
 

Krvácivá horečka ebola, která momentálně děsí celý svět, vyvolává i množství spekulací. Nešlo ve skutečnosti o uměle vytvořený virus? Kdo stojí za jeho vývojem? A komu byl vlastně určen? Doktor R. E. Tent z Diverse Health Services představil v roce 2012 svou hypotézu, že ebola a další závažné nemoci, jako je AIDS nebo sarkomy, vznikla na půdě ministerstva obrany USA v 60. a 70. letech minulého století, kde probíhaly neúspěšné pokusy o vývoj vakcíny proti rakovině.

Číst dále »

 Publikoval 9:04

Květa Pohlhammer Lauterbachová: Kdo vydělal na pádu letadla MH 17 nad Ukrajinou

 Konspirace, Média  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Květa Pohlhammer Lauterbachová: Kdo vydělal na pádu letadla MH 17 nad Ukrajinou
Říj 202014
 

První reakcí na zprávy o zřícení letadla linky MH 17 byly velké pohyby kurzů na Wall Street. Ceny zlata a stříbra vylétly do závratné výše. Spojené státy právě odtroubily ústup z obviňování Ruska za sestřelení Boeingu 777 MH 17 na východní Ukrajině a oznámily, že Putin nenese za sestřelení vinu. Pravdu se nikdy nedozvíme, jelikož černé skříňky byly předány ke zkoumání do Velké Británie a o nějaké „nezávislé“ mezinárodní komisi asi nemůže být ani řeč.

Číst dále »

 Publikoval 10:15