Ladislava „Písnička“ Svobodová: Co říká podvědomí barvami?

 Terapie, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ladislava „Písnička“ Svobodová: Co říká podvědomí barvami?
Čvc 282014
 

Už řadu let se věnuji tarotu a jeho symbolice, pořádám semináře a poslední dva roky se zaměřuji také na symboliku barev a kresby podvědomí. Kolikrát si s kolegyněmi říkáme, že už lidé stejně všechno ví dopředu, a tak jsem se rozhodla Vás přesvědčit, že je tomu tak. Přišla ke mně paní, která mě navštěvuje pravidelně. Abych oživila naše sezení, poprosila jsem ji, aby místo vybírání karet vzala pastelky a kreslila.

Číst dále »

 Publikoval 10:22

Ladislava „Písnička“ Svobodová: Melodie pomáhá i pejskům

 Příběhy, Terapie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ladislava „Písnička“ Svobodová: Melodie pomáhá i pejskům
Pro 192013
 

Melodie čísel je způsob, jak propojit energie z podvědomí na vědomou úroveň. Zároveň se harmonizují čakry a uvolňují negativní místa v naší mysli. Každý člověk má svoje vibrace a je obklopován vibracemi z okolí, které rovněž zpracovává. Melodie každého jedince se odlišuje v posloupnosti tónů, zvuků a intervalů vibrací, jež má ve svém srdci a mysli. Tím se uvolňuje napětí mezi jednotlivými energetickými centry a propojuje energie těla, ducha a duše.

Číst dále »

 Publikoval 10:35

Karel Nejedlý: Máte nízké sebevědomí?

 Terapie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Karel Nejedlý: Máte nízké sebevědomí?
Pro 112013
 

Představte si následující situaci: máte inteligentní dítě. Když přinese ze školy například trojku, jak zareagujete, co mu řeknete? „Jak je to možné, ty a trojku? Že se nestydíš!“ a podobně. Jednoduše řečeno, stlačujete jeho sebevědomí směrem k bodu mrazu. Je ale moc dobře, že přibývá rodičů, kteří se tak nechovají! A teď si představte, že máte doma hloupé dítě.

Číst dále »

 Publikoval 9:14

Ladislava „Písnička“ Svobodová: Každý z nás je svým terapeutem, stačí to jen vyzkoušet

 Příběhy, Terapie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ladislava „Písnička“ Svobodová: Každý z nás je svým terapeutem, stačí to jen vyzkoušet
Pro 062013
 

V minulých číslech časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel jsem popisovala metodu „melodie čísel“, kdy každé číslo má svůj tón a od toho se odvíjí melodie každého člověka, ať už na vědomé nebo podvědomé úrovni. Nyní bych chtěla přiblížit způsob, jak léčit nejen hudbou a čísly, ale i barvami. Každý, kdo prochází učením léčivé energie Reiki, ví, která část jeho těla je energeticky nevyrovnaná a která ze sedmi základních energetických center, nebo-li čaker, vibruje určitou barvou, či energií.

Číst dále »

 Publikoval 8:47

Roman Zahrádka: Zdeněk Nejedlý – vím, jak vzniká naše budoucnost, náš osud a dokážu to změnit

 Na slovíčko s hvězdou, Terapie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Roman Zahrádka: Zdeněk Nejedlý – vím, jak vzniká naše budoucnost, náš osud a dokážu to změnit
Říj 212013
 

RUŠ (zkratka pro Rychlá a Účinná změna Skutečnosti) je moderní, jednoduchá a praktická léčebná metoda. „Tím, že přímočaře řeší skutečné příčiny aktuálních problémů, relativně rychle a úplně, je jedinečná a zároveň šetrná. Pomocí ní se zcela zbavíte řady svých potíží – nepříjemných pocitů, stresu či starostí,“ říká o metodě její vynálezce, léčitel Karel Nejedlý.

Číst dále »

 Publikoval 11:12

Jan Šejnost: Pomoc světelných drah

 Téma zdraví, Terapie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jan Šejnost: Pomoc světelných drah
Říj 212013
 

Stále více lidí vyhledává vysoce efektivní léčebný postup, a tím je léčení s pomocí světelných drah. Tohle pozoruhodně jednoduché ošetřování zvládá uvolnění blokád v energetickém systému, aktivuje sebeléčivé síly těla a napomáhá rovnovážnému duševnímu stavu. Náš dobrý zdravotní stav je podmíněn harmonickým tokem životní energie v těle. Protéká-li našimi meridiány nerušeně životní energie, cítíme se spokojení a zdraví.

Číst dále »

 Publikoval 11:01

Lucie Matalová: Začátky s Reiki

 Téma zdraví, Terapie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Lucie Matalová: Začátky s Reiki
Říj 212013
 

Láká vás Reiki? Přišli jste s tímto tajemným slovem do styku a rádi byste se dozvěděli, co vlastně obnáší? Nikdo blízký ani známý se Reiki nevěnuje a vy nevíte, jak začít, když se nechcete spálit? Kolega v práci si účinky Reiki pochvaloval a vás to zajímá také? Pokud na tyto otázky odpovídáte ano, čtěte prosím dál.

Číst dále »

 Publikoval 10:51

Ladislava „Písnička“ Svobodová: Melodie čísel

 Terapie, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ladislava „Písnička“ Svobodová: Melodie čísel
Zář 112013
 

Už dávno bylo v knihách psáno, že čísla mají své vibrace. Pod každým číselným údajem najdeme životní vibraci, vibraci roku, měsíce, dne… Podle údajů narození nám každý numerolog či astrolog vypočítá dobrá a špatná období, čas práce a hojnosti, období opatrnosti a vibraci zdravotního stavu.

Číst dále »

 Publikoval 9:37

Jan Šejnost: Zimní ukládání vody v nohou

 Téma zdraví, Terapie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jan Šejnost: Zimní ukládání vody v nohou
Srp 012013
 

V zimě máme méně pohybu a zejména těhotným ženám tak hrozí riziko ukládání vody v dolních končetinách. Následující praktické cvičení je proto vhodné pro těhulky a nejen pro ně právě v tomto období. Zmíněné cvičení navíc podporuje trávení a krevní oběh. Lehněte si na pravý bok. Hlavu položte na nataženou a za hlavu ohnutou paži, aby krční páteř zůstala protažená.

Číst dále »

 Publikoval 8:38