Štěpánka „Víla“ Hrbková: Záleží na rozhodnutí

 Příběhy o zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Štěpánka „Víla“ Hrbková: Záleží na rozhodnutí
Zář 192014
 

Eva ke mně přišla v momentě, kdy měla za sebou první chemoterapii, kterou však velmi špatně zvládala a na další už jít nechtěla. Lékař jí tedy řekl, že jí v tom případě už nic nepomůže…  Začala tedy hledat nějaké alternativní metody v léčbě zhoubných nádorů. V jejím případě se jednalo o rakovinu jater. V energiích okolo jejího těla jsem cítila v oblasti čtvrté čakry silný blok.

Číst dále »

 Publikoval 10:01

Ív Kejzlarová Ešmírová: Na ramenou Natálky se usídlila duše jejího tatínka

 Příběhy, Příběhy o zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ív Kejzlarová Ešmírová: Na ramenou Natálky se usídlila duše jejího tatínka
Zář 152014
 

Za náš život se uskuteční mnoho setkání. Některá jenom tak projdou, ale existují i taková, která náš život nějakým způsobem zasáhnou nebo změní, i když jsou třeba jen letmá. Velmi proto vzpomínám na jedno takové setkání, k němuž došlo před více než dvaceti lety, kdy se jednomu starému muži vysypaly z velké bílé síťované tašky knihy. Pomáhala jsem mu je tenkrát sebrat a on se z ničeho nic od síťovky zvedl, vzal mě za ruce a říkal:

Číst dále »

 Publikoval 9:59

Jana Demeterová: Když má lhostejnost navrch

 Příběhy, Příběhy o zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jana Demeterová: Když má lhostejnost navrch
Kvě 212014
 

Všichni věštci bez rozdílu sdílejí se svými klienty řadu pohnutých osudů. Spojuje je vzájemné pouto, které nelze přetnout. Zvláště, jde-li klientům o život a existuje alespoň malá šance na jejich záchranu. O to víc pak věštce bolí, když je zmařen lidský život, a to jen kvůli egu některých lidí, kteří mnohdy práci věštců pohrdavě přehlíží. Paní Ivana zemřela náhle. Zpráva o její smrti mě natolik zasáhla, že jsem nemohla pokračovat v práci a celý zbytek dne jsem proplakala.

Číst dále »

 Publikoval 11:56

Eva Kalivodová Štichová: Neodborně provedená masáž otevřela Karin podvědomí

 Příběhy, Příběhy o zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Eva Kalivodová Štichová: Neodborně provedená masáž otevřela Karin podvědomí
Dub 102014
 

Den se probouzel do chladného jarního rána a sluníčko se snažilo zahřát zkřehlé ptáčky na stromech a dát jim naději přicházejícího krásného dne. Vzduch voněl chladným jarem přesně tak, jak jsme v tomto období předpokládali. Ten den ke mně přišla slečna nebo víla? Tak totiž vypadala. Krásné dlouhé vlnité vlasy v barvě kaštanové jí vlály při chůzi. Obličej měla jemný, vyzařovala z něho pokora a z očí přicházela spousta otázek.

Číst dále »

 Publikoval 10:56

Eva Kalivodová Štichová: Anetka dala rodičům šanci zvládnout svůj vztah

 Příběhy, Příběhy o zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Eva Kalivodová Štichová: Anetka dala rodičům šanci zvládnout svůj vztah
Bře 212014
 

Byl chladný podzim. Venku honil vítr spadané listí po trávě i chodnících, na lidi padala únava a spánek se hlásil o slovo dřív než v létě. Jednoho takového podvečera mne navštívila paní, jak jsem se záhy dozvěděla, ve čtvrtém měsíci těhotenství. „Dobrý den, jmenuji se Jana,“ představila se podáním ruky a milým úsměvem. „Co vás ke mně přivádí, Jano,“ zeptala jsem se vzápětí. Upřeně se mi zadívala do očí a začala vyprávět.

Číst dále »

 Publikoval 11:58