Štěpánka „Víla“ Hrbková: Záleží na rozhodnutí

 Příběhy o zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Štěpánka „Víla“ Hrbková: Záleží na rozhodnutí
Zář 192014
 

Eva ke mně přišla v momentě, kdy měla za sebou první chemoterapii, kterou však velmi špatně zvládala a na další už jít nechtěla. Lékař jí tedy řekl, že jí v tom případě už nic nepomůže…  Začala tedy hledat nějaké alternativní metody v léčbě zhoubných nádorů. V jejím případě se jednalo o rakovinu jater. V energiích okolo jejího těla jsem cítila v oblasti čtvrté čakry silný blok.

Číst dále »

 Publikoval 10:01

Ív Kejzlarová Ešmírová: Na ramenou Natálky se usídlila duše jejího tatínka

 Příběhy, Příběhy o zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ív Kejzlarová Ešmírová: Na ramenou Natálky se usídlila duše jejího tatínka
Zář 152014
 

Za náš život se uskuteční mnoho setkání. Některá jenom tak projdou, ale existují i taková, která náš život nějakým způsobem zasáhnou nebo změní, i když jsou třeba jen letmá. Velmi proto vzpomínám na jedno takové setkání, k němuž došlo před více než dvaceti lety, kdy se jednomu starému muži vysypaly z velké bílé síťované tašky knihy. Pomáhala jsem mu je tenkrát sebrat a on se z ničeho nic od síťovky zvedl, vzal mě za ruce a říkal:

Číst dále »

 Publikoval 9:59

Jana Demeterová: Když má lhostejnost navrch

 Příběhy, Příběhy o zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jana Demeterová: Když má lhostejnost navrch
Kvě 212014
 

Všichni věštci bez rozdílu sdílejí se svými klienty řadu pohnutých osudů. Spojuje je vzájemné pouto, které nelze přetnout. Zvláště, jde-li klientům o život a existuje alespoň malá šance na jejich záchranu. O to víc pak věštce bolí, když je zmařen lidský život, a to jen kvůli egu některých lidí, kteří mnohdy práci věštců pohrdavě přehlíží. Paní Ivana zemřela náhle. Zpráva o její smrti mě natolik zasáhla, že jsem nemohla pokračovat v práci a celý zbytek dne jsem proplakala.

Číst dále »

 Publikoval 11:56

Eva Kalivodová Štichová: Neodborně provedená masáž otevřela Karin podvědomí

 Příběhy, Příběhy o zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Eva Kalivodová Štichová: Neodborně provedená masáž otevřela Karin podvědomí
Dub 102014
 

Den se probouzel do chladného jarního rána a sluníčko se snažilo zahřát zkřehlé ptáčky na stromech a dát jim naději přicházejícího krásného dne. Vzduch voněl chladným jarem přesně tak, jak jsme v tomto období předpokládali. Ten den ke mně přišla slečna nebo víla? Tak totiž vypadala. Krásné dlouhé vlnité vlasy v barvě kaštanové jí vlály při chůzi. Obličej měla jemný, vyzařovala z něho pokora a z očí přicházela spousta otázek.

Číst dále »

 Publikoval 10:56

Ív Kejzlarová Ešmírová: Přivtělená dušička odebírala Simonce před operací energii

 Příběhy, Příběhy o zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ív Kejzlarová Ešmírová: Přivtělená dušička odebírala Simonce před operací energii
Dub 082014
 

Přišly za mnou do poradny kamarádky jedné maminky, jež měla nemocnou ani ne pětiletou dceru, zda by bylo možné jí nějak pomoci. Holčička měla dlouhodobé zdravotní problémy, které ji dovedly do jedné z pražských nemocnic, kde před sebou měla dost složitou operaci. Byla velmi oslabená a vyčerpaná. Po vyslechnutí příběhu této malé holčinky mě doslova mrazilo a domluvily jsme se, že se mi její maminka ozve.

Číst dále »

 Publikoval 10:18

Eva Kalivodová Štichová: Anetka dala rodičům šanci zvládnout svůj vztah

 Příběhy, Příběhy o zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Eva Kalivodová Štichová: Anetka dala rodičům šanci zvládnout svůj vztah
Bře 212014
 

Byl chladný podzim. Venku honil vítr spadané listí po trávě i chodnících, na lidi padala únava a spánek se hlásil o slovo dřív než v létě. Jednoho takového podvečera mne navštívila paní, jak jsem se záhy dozvěděla, ve čtvrtém měsíci těhotenství. „Dobrý den, jmenuji se Jana,“ představila se podáním ruky a milým úsměvem. „Co vás ke mně přivádí, Jano,“ zeptala jsem se vzápětí. Upřeně se mi zadívala do očí a začala vyprávět.

Číst dále »

 Publikoval 11:58