Luděk Krátký: Slova starých mistrů života vyřčená v testamentu se stanou živoucí bytostí

 Alchymie, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Luděk Krátký: Slova starých mistrů života vyřčená v testamentu se stanou živoucí bytostí
Bře 252014
 

Co bylo skryto a čekalo spoustu let ve stínu, je objeveno. Co mají říkat tato psaná slova, k nám plyne jak zurčící prameny Vltavy, nádherně nám předložené v Mé vlasti od Bedřicha Smetany a zanechávající v srdcích hlubokou brázdu slov naší hymny od Josefa Kajetána Tyla a Františka Škroupa.

Číst dále »

 Publikoval 16:32

Luděk Krátký: Je pravda skrytá ve staleté tmě zatuchlých chodeb?

 Alchymie, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Luděk Krátký: Je pravda skrytá ve staleté tmě zatuchlých chodeb?
Bře 042014
 

Než se pustíme do pokračování našeho vyprávění o Testamentu v Praze, musím zmínit oficiální studii dvou amerických vědců, kteří na základě statistik různých států světa odhalili devět zemí, v nichž podle všeho v dohledné době vymizí náboženská víra. Na prvním místě je podle tohoto matematického modelu Česká republika. Tým zpracovával údaje ze sčítání lidu, které v některých případech sahají až do 19. století.

Číst dále »

 Publikoval 11:59