Silvia Gemini: Karma rodu – dozvuky negace minulých životů

 Příběhy  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Silvia Gemini: Karma rodu – dozvuky negace minulých životů
Lis 282014
 

Mnoho lidí je přecitlivělých na různé podněty, například na některé potraviny, prostředí, rámus, agresi a současné uspěchané tempo moderní společnosti. V důsledku toho začínají trpět psychosomatickými poruchami, úzkostí, obavami z budoucnosti či nespavostí. Co ostatní lidé považují za samozřejmé, třeba chodit do společnosti, na rodinné oslavy, nebo do zaměstnání, to pro ně může být nesnáz a někdy až averze.

Číst dále »

 Publikoval 11:17

Emilie Didi Bertová: Když žena miluje svého muže…

 Láska a partnerské vztahy, Příběhy  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Emilie Didi Bertová: Když žena miluje svého muže…
Lis 202014
 

Zabývám se výkladem tarotu a karet mll. Lenormand už několik let. Výklad je pro mne především psychologickou záležitostí a snažím se, aby lidé objevili své vnitřní dítě. Záleží mi na tom, aby ode mne odcházeli s klidnou duší a nadějí. Výklad je tedy pro mne pohlazení po duši, rozhovor, setkání, důvěra – naděje, že můžu jít dál… Kolik slov bylo vyřčeno o lásce, kolik básní se napsalo, knih nepočítaně a stejně se v lásce nevyznáme.

Číst dále »

 Publikoval 11:19

Marin Dobrev: Na facky kupodivu nedošlo

 Příběhy  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Marin Dobrev: Na facky kupodivu nedošlo
Lis 112014
 

Posledním dobou se mým životním údělem stala chiromantie. Kdo se s tímto termínem dosud nesetkal, tomu je třeba napovědět, že jde o „čtení“ – lépe řečeno o hádání z rukou. Cheiros totiž v řečtině znamená ruce a manteia věštění. Ale to už je snad dost známá věc. Věštění je ošidná záležitost, to vám povím rovnou. Důvěra v umění „šamana“ se může klidně změnit v opak, zvláště pak očekává-li klient něco jiného.

Číst dále »

 Publikoval 9:29

Ludmila Kartousková: Pád balónu a probuzená intuice

 Příběhy  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ludmila Kartousková: Pád balónu a probuzená intuice
Říj 242014
 

Byla téměř půlnoc a z balkónu jsem pozorovala rozzářenou Prahu. Miluji tento neopakovatelný pohled. Svítí okna hotelů, domů, bytů, letadla odlétají a přilétají podle stálého harmonogramu. Jednou se mi manželka jednoho pilota, která ke mně přišla na výklad, svěřila, že se vždy než odejde do práce, pohádají. Upozornila jsem ji ale, že by její manžel měl odcházet do práce v klidu, protože má zodpovědnost za spoustu lidských životů a měl by proto být maximálně koncentrovaný. Dodnes si pamatuji její překvapený výraz…

Číst dále »

 Publikoval 9:29

Silvia Gemini: Karma rodu – hlavním úkolem Petra a Pavla bylo nalézt pramen radosti

 Příběhy  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Silvia Gemini: Karma rodu – hlavním úkolem Petra a Pavla bylo nalézt pramen radosti
Říj 232014
 

V životě se dostáváme do neuvěřitelných součinností s osudem. I když se to může zdát nemožné, tak jen my sami máme možnost změnit běh dějin a nastartovat svůj lepší osud. Jenže – co je lepší?  To, co se jednomu může zdát pro něho nejlepší, může pro druhého znamenat naprostý propad. Dva přátelé – Petr a Pavel, tvořili už od útlého věku neoddělitelnou dvojici. Aby také ne. Jejich matky byly letité přítelkyně a měly to štěstí, že se vdávaly v přibližně stejnou dobu.

Číst dále »

 Publikoval 18:36

Emilie Didi Bertová: Naučme se být v životě šťastní a beze strachu

 Příběhy  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Emilie Didi Bertová: Naučme se být v životě šťastní a beze strachu
Říj 212014
 

Zabývám se výkladem tarotu a karet mll. Lenormand už několik let. Výklad je pro mne především psychologickou záležitostí a snažím se, aby při nich lidé objevili svoje vnitřní dítě. Záleží mi na tom, aby ode mne odcházeli s klidnou duší a nadějí. Výklad je tedy pro mne pohlazení po duši, rozhovor, setkání, důvěra – naděje, že můžu jít dál… Myslím, že pokud lidé nemají vážný problém, není nutné do karet nahlížet jen ze zvědavosti, připadá mi to, jako dráždit hada bosou nohou.

Číst dále »

 Publikoval 10:02

Monika Misabelka: Krásy se dotkneme jen srdcem

 Příběhy  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Monika Misabelka: Krásy se dotkneme jen srdcem
Říj 162014
 

Když se posadila, její krásné modré oči plakaly. Máma od dvou princezniček, z nichž jedna ještě dudlá dudlík a druhá ještě nechodí ani do školy. Výklad mi prozradil, že má skvělé rodinné zázemí a žije s mužem, který je pohledný, charismatický a velmi inteligentní podnikatel, do něhož je bláznivě zamilovaná. Je úžasně prociťovat k tomu druhému takovou náklonnost a lásku, kterou projevovala.

Číst dále »

 Publikoval 11:00

Eva Večernice Vyšínská: Zázračný pramen pod ochranou Panenky Marie

 Příběhy  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Eva Večernice Vyšínská: Zázračný pramen pod ochranou Panenky Marie
Říj 132014
 

Mým rodným městem je Česká Třebová, která se nachází na úpatí Moravy a Orlických hor. A právě na okraji tohoto města je místo, jemuž se říká Hory. Musí se tu jít do velkého kopce a kousíček lesem. Kdysi tady stávaly lázně pojmenované po Boženě Němcové, teď je tam příjemná restaurace, takové poutní místo plné klidu.

Číst dále »

 Publikoval 10:06

Ladislava „Písnička“ Svobodová: Mladý muž, který si nakreslil cestu

 Příběhy  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ladislava „Písnička“ Svobodová: Mladý muž, který si nakreslil cestu
Zář 302014
 

„Nakreslil jsem si cestu,“ řekl mi mladý muž, kterého jsem po dlouhé době potkala na jedné z duchovních přednášek. Kdysi se u mě zastavil, jak říká, z legrace něco namalovat. Ještě teď si pamatuji na jeho výraz, když jsem mu tenkrát pověděla, že si namísto tarotu budeme malovat jako malé děti. Usmíval se asi tak, jako když někomu řeknete, že jste před pěti minutami viděli ufouna kouřit se sousedkou na terase…

Číst dále »

 Publikoval 10:35

Šťastná Země – 1. část

 Příběhy  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Šťastná Země – 1. část
Zář 292014
 

V daleké krajině žil národ, jehož země byla rozlehlá, bohatá a velmi krásná. Příroda zde kypěla pulzujícím životem. Zurčící lesní bystřiny byly tak čisté, že by se z nich dalo pít. Lesy, které se táhly tak daleko za obzor, že je lidské oko nemohlo přehlédnouti, obývalo množství zvěře. Koberce zelených luk byly posety nejrozličnějšími květy všech barev a vůní.I lidská obydlí byla stavěna mistrně, s velkou dovedností a smyslem pro krásu.

Číst dále »

 Publikoval 8:54