Jiří Hamerský: Jak se probudit ve snu – účinné techniky pro větší bdělost a svobodu vědomí

 Poradna na sny, Téma zdraví  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jiří Hamerský: Jak se probudit ve snu – účinné techniky pro větší bdělost a svobodu vědomí
Bře 112016
 

Probudit se ve snu (mít tzv. lucidní sen) znamená mít plnou kontrolu nad tím, co se během snu děje – ovládat jeho děj, cestovat a mít možnost zažívat neuvěřitelné, až „nadpřirozené“ věci. Znám ve svém okolí osobu, která se ve snu naučila chvaty do džuda a dokázala do jisté míry modelovat, co se následně v její denní realitě dělo. Lucidní sny jsou trenažérem, kde můžeme trénovat své schopnosti, a místem nesmírné inspirace, kreativity a sebeléčení. Číst dále »

 Publikoval 9:03

Prorocké sny podle znamení zvěrokruhu – Vnímejte, co se vám snaží říct vaše podvědomí

 Na téma, Poradna na sny  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prorocké sny podle znamení zvěrokruhu – Vnímejte, co se vám snaží říct vaše podvědomí
Čvn 112015
 

Sny máme úplně všichni. Pouze se mezi námi vyskytují tací jedinci, kteří si je nevybavují. Stejně jako má naše duše svůj denní život, nemůžeme opomenout ani ten noční. Lidé se odjakživa snažili zjistit, co sny znamenají, na základě dlouholetých zkušeností při jejich pozorování potom vznikaly a stále vznikají snáře. Za noc se nám zdá 8 až 10 snů. První sen se dostaví zhruba 70 minut poté, co usneme. Živé sny se během jedné noci opakují asi čtyřikrát.

Číst dále »

 Publikoval 11:13

Tomáš Vojta: Poradna na sny – zkouška z angličtiny

 Poradna na sny  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomáš Vojta: Poradna na sny – zkouška z angličtiny
Úno 262014
 

Tomáš Vojta pochází z Tábora a v esoterice působí od konce 90. let jako osobní poradce. Pracuje s taroty, runami a i-ťingovými mincemi. Zabývá se také výkladem snů, s nimiž se můžete setkávat i v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel. Vaše dotazy zodpoví na adrese redakce: prispevky@astrolife.cz.

Číst dále »

 Publikoval 11:36

Tomáš Vojta: Poradna na sny – harém

 Poradna na sny  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomáš Vojta: Poradna na sny – harém
Led 202014
 

Tomáš Vojta pochází z Tábora a v esoterice působí od konce 90. let. Pracuje s taroty, runami, i-ťingovými mincemi, zabývá se i výkladem snů, s nimiž se můžete setkávat v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel. Vaše dotazy týkající se Vašich snů zasílejte na internetovou adresu: prispevky@astrolife.cz, nebo přímo autorovi na jeho soukromou adresu: tom.astro@quick.cz. Velice často se mi zdá, jak se miluji s cizí ženou. Jde pokaždé o sny velmi intenzivní a krásné. Vše vyvrcholilo nedávno, když jsem ve snu procházel středověkým harémem.

Číst dále »

 Publikoval 11:50

Tomáš Vojta: Poradna na sny – obléhaný hrad

 Poradna na sny  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomáš Vojta: Poradna na sny – obléhaný hrad
Led 152014
 

Tomáš Vojta pochází z Tábora a v esoterice působí od konce 90. let. Pracuje s taroty, runami, i-ťingovými mincemi, zabývá se i výkladem snů, s nimiž se můžete setkávát v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel. Vaše dotazy Vám zodpoví na adrese: prispevky@astrolife.cz. Ocitl jsem se ve snu v hnědém oděvu mnicha ve středověkém hradu obléhaném nepřítelem. Vnímal jsem bitvu s mnoha padlými. V jednom místě byly pobořeny hradby, jimiž jsem pozoroval ústup nepřítele. V otvoru se náhle zjevila krásná žena – vyčerpaná, zraněná, celá od krve a podala mi z druhé venkovní strany dítě. Poté padla mrtvá k zemi. V tom jsem se celý zpocený probudil. Roman.

Číst dále »

 Publikoval 14:30

Tomáš Vojta: Poradna na sny – hořící půda

 Poradna na sny  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomáš Vojta: Poradna na sny – hořící půda
Lis 302013
 

Tomáš Vojta pochází z Tábora a v esoterice působí od konce 90. let jako osobní poradce. Pracuje s taroty, runami a i-ťingovými mincemi. Zabývá se také výkladem snů, s nimiž se teď můžete setkávát v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel. Vaše dotazy Vám zodpoví na adrese redakce: prispevky@astrolife.czByl večer a na návštěvu přišli kamarádi a rodina. Bavili jsme se a najednou vznikl na půdě požár. Běhala jsem a sháněla, čím oheň na půdě uhasit. Poté jsem se ale hned celá vyděšená probudila. Co tento sen znamenal? Děkuji za odpověď, Vaše čtenářka Alena.
 
Číst dále »

 Publikoval 11:03

Tomáš Vojta: Poradna na sny – znásilnění

 Poradna na sny  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomáš Vojta: Poradna na sny – znásilnění
Říj 242013
 

Tomáš Vojta pochází z Tábora a v esoterice působí od konce 90. let jako osobní poradce. Pracuje s taroty, runami a i-ťingovými mincemi. Zabývá se také výkladem snů, s nimiž se teď můžete setkávát v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel. Vaše dotazy Vám zodpoví na adrese redakce: prispevky@astrolife.cz.
 
Číst dále »

 Publikoval 10:31

Tomáš Vojta: Poradna na sny – tanec s bruslemi

 Poradna na sny  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tomáš Vojta: Poradna na sny – tanec s bruslemi
Čvn 052013
 

Nedávno se mi zdál sen o bývalé přítelkyni a neustále přemýšlím, co by mohl znamenat. Zdálo se mi, že jsme spolu šli na taneční kurz a tančili spolu. Potom se jí na nohách objevily lední brusle a ona začala tančit sama. Nakonec uklouzla a spadla, zároveň s ní upadla i naše instruktorka tance, která tam s námi byla také.

Číst dále »

 Publikoval 9:52