Základna v Dulce skrývá nebezpečná tajemství

 Ufologie, Videa  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Základna v Dulce skrývá nebezpečná tajemství
Kvě 042015
 

Dulce v Novém Mexiku je poklidná obec s přibližně 900 obyvateli, která leží poblíž apačské rezervace Jicarilla. Ospalá vesnice prý ale ve svém podzemí ukrývá jedno velké tajemství, které americká vláda pečlivě střeží. Je zde umístěna přísně tajná základna s biogenetickou laboratoří, kde se provádějí ty nejbizarnější experimenty – mimo jiné manipulace s atomy, klonování, kontrola myšlení, křížení nepříbuzných druhů aj.

Číst dále »

 Publikoval 10:16

Město plující po obloze vyděsilo africkou vesnici

 Ufologie, Záhady a tajemno  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Město plující po obloze vyděsilo africkou vesnici
Dub 272015
 

Stovky obyvatel nigerijské vesnice Dulali viděly před pár dny velice podivný úkaz. Očitý svědek Saidu Meshai popsal záhadnou událost následovně: „Zničehonic se na nebi objevilo velmi jasné světlo, které jakoby prostupovalo úplně vším. A z něj vystupoval ohromný oblak, který pomalu plul nad vesnicí zhruba ve výšce stromů. Oblak byl průzračný a v jeho nitru byly vidět výškové budovy, asfaltové silnice a automobily. Vypadalo to jako létající město.

Číst dále »

 Publikoval 9:21

Interview s Cobrou ze 16. 3. 2015

 Na téma, Ufologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Interview s Cobrou ze 16. 3. 2015
Dub 142015
 

Interview s Cobrou ze 16. 3. 2015 na rádiu Vítězství světla/Victory of the Light. Vážení přátelé, chci vám oznámit, že se připravuje nový zpravodajský server Mr. Truth Seeker  –  upoutávka bude na  mých domovských stránkách. Než se pustíme do rozhovoru s Cobrou, chci vám oznámit něco důležitého. Nebudu již denně nawww.prepareforchange.net. Nic dramatického se neděje. Podporuji mého přítele, Cobru, a jeho informace.  Budu stále v kontaktu s Prepare for Change, budu působit jako tichý člen a občasně s vámi sdílet informace.

Číst dále »

 Publikoval 9:32

V zemské atmosféře byly objeveny mikroskopické mimozemské sondy

 Ufologie, Záhady a tajemno  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V zemské atmosféře byly objeveny mikroskopické mimozemské sondy
Úno 192015
 

Mimozemšťané vyslali k Zemi mikroorganismy, které by měly naši planetu osídlit. Tvrdí to mikrobiolog Milton Wainwright z univerzity v Sheffieldu. Ve vzorcích, odebraných balónem ve stratosféře ve výšce 30 km nad zemským povrchem, vědec objevil mikroskopické titanové koule, ze kterých vytékala lepkavá látka. Titanové minisondy ve tvaru koule mají tloušťku lidského vlasu.

Číst dále »

 Publikoval 9:01

Experti nám v květnu ukážou pravé snímky mimozemšťanů

 Ufologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Experti nám v květnu ukážou pravé snímky mimozemšťanů
Úno 172015
 

To, co někteří považují za ohromující vizuální důkaz existence mimozemské humanoidní bytosti, bude oficiálně představeno během mezinárodní online prezentace 5. května letošního roku. Má jít o tzv. snímky z Roswellu, které byly pořízeny krátce po havárii údajné mimozemské lodi v Novém Mexiku v roce 1947. Experti, kteří záběry pořízené na film Kodachrome zkoumali, potvrzují jejich pravost – v žádném případě nejde o podvrh.

Číst dále »

 Publikoval 8:52

Nová fakta o světlech z Phoenixu – do operace byly zapojeny vojenské stíhačky

 Ufologie, Videa  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nová fakta o světlech z Phoenixu – do operace byly zapojeny vojenské stíhačky
Pro 222014
 

K jednomu z nejznámějších případů hromadného pozorování UFO došlo 13. března 1997 v arizonském Phoenixu. Tisíce lidí tehdy nad městem viděly stacionární řadu světel nebo samostatnou trojúhelníkovou světelnou formaci, která pomalu přelétla nad oblastí. Pozorování vyvolalo velké množství spekulací a jejich původ nebyl dodnes uspokojivě vysvětlen. Armáda tehdy uvedla, že ve skutečnosti šlo o vojenské světlice a že případ vůbec nestojí za pozornost.

Číst dále »

 Publikoval 10:23

Karel Rašín: Michael Salla o UFO

 Ufologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Karel Rašín: Michael Salla o UFO
Pro 192014
 

V Praze se konal mezinárodní ufologický kongres pod názvem „2012 a mimozemská přítomnost na Zemi“. Mezi mnohými zde vystoupil i uznávaný odborník na mezinárodní politiku, konflikty ve světě a mimozemský život – akademik, spisovatel a držitel mnoha mezinárodních ocenění PhDr. Michael Salla.

Číst dále »

 Publikoval 12:31

Karel Rašín: Dvě minuty ticha na Měsíci…

 Ufologie, Záhady a tajemno  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Karel Rašín: Dvě minuty ticha na Měsíci…
Pro 112014
 

První muž, který se prošel po Měsíci, Neil Armstrong, zemřel na selhání srdce. Pro mnohé z nás je americkým hrdinou. Jeho procházka po povrchu Měsíce byla přenášena televizními stanicemi do celého světa. To, co tam tenkrát zažil, bylo ale poznamenáno dvouminutovým tichem v rádiu, které překvapilo posluchače a podpořilo mnoho teorií o tom, co se stalo.

Číst dále »

 Publikoval 12:03

Co se skrývá v nitru komety Čurjumov-Gerasimenko?

 Média, Ufologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co se skrývá v nitru komety Čurjumov-Gerasimenko?
Pro 012014
 

Ufologové tvrdí, že modul Philae, který přistál na kometě Čurjumov-Gerasimenko, narazil před svým útlumem na mimozemskou techniku. Vesmírné těleso je totiž podle nich mimozemská sonda maskovaná za kometu. Milovníci záhad svou teorii šíří na sociálních sítích a citují zde také zprávu, kterou měl údajně vytvořit zaměstnanec Evropské vesmírné agentury (ESA), která misi ke kometě zaštiťuje.

Číst dále »

 Publikoval 11:18

Mimozemské formy života jsou nám možná blíž, než jsme mysleli

 Média, Ufologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mimozemské formy života jsou nám možná blíž, než jsme mysleli
Lis 282014
 

Vědci z NASA se domnívají, že mimozemšťané se podobají krevetám, a to nejen svým vzhledem, ale i způsobem života. Vycházejí z informací vesmírných sond, které zjistily, že Jupiterovy měsíce Io a Europa jsou vulkanicky aktivní. K sopečné činnosti dochází pod tlustou vrstvou ledu, která pokrývá jejich povrch.

Číst dále »

 Publikoval 10:42