Lukáš Marek: Damanhur – Co ukrývá tajemný podzemní chrám a takzvané sídliště budoucnosti?

 Videa, Záhady a tajemno  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Lukáš Marek: Damanhur – Co ukrývá tajemný podzemní chrám a takzvané sídliště budoucnosti?
Úno 202016
 

Na magickém místě nedaleko Turína aktivně žije tajemné společenství 600 lidí. Součástí komplexu je i rozsáhlý podzemní Chrám lidstva, jehož krása bere dech a jenž tvoří jádro takzvaného sídliště budoucnosti. Oficiálním názvem společnosti, která toto místo obývá, je Federace Damanhur. Dalo by se říct, že se jedná o skutečný stát ve státě. Damanhur má například vlastní jazyk, měnu („credito“), školy, kulturní instituce i policii. Členové společenství bývají často označováni za pohanskou sektu, zvláště odmítavý postoj k nim zaujímá italská katolická církev. Číst dále »

 Publikoval 9:08

Důkaz, že rostliny vnímají

 Videa  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Důkaz, že rostliny vnímají
Říj 212015
 

Studium rostlin a dalších živých forem na planetě začíná potvrzovat to, co je známo již velmi dlouho. Všechno na naší planetě je živé. To že jsou odlišné formy života a mají různé biologické procesy ještě neznamená, že tyto životní formy nemají vědomí a nemohou myslet, cítit a reagovat. Velké množství výzkumů se zaměřilo na zkoumání rostlin a prokázaly, že mají schopnost reagovat na okolní svět a vnímat jej. Některé výzkumy došly k závěru, že rostliny jsou inteligentní, mohou se učit, pamatovat si a znovu reagovat.

Číst dále »

 Publikoval 9:59

Edgar Cayce: O reinkarnaci duší Atlanťanů

 Videa, Záhady a tajemno  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Edgar Cayce: O reinkarnaci duší Atlanťanů
Říj 062015
 

Protože bylo Edgaru Cayceovi položeno jenom málo otázek týkajících se Lemurie (ponořený kontinent, kolébka černé rasy), záznamy o ní prakticky mlčí. Ale ohledně Atlantidy (200 000 – 10 700 před Kristem) existuje zmínek mnoho. Tato velmi početná skupina duší se projevovala velmi agresivně a důvtipně a překonala v tomto ohledu všechny ostatní rasy, jež kdy na Zemi existovaly. Vliv Atlantidy je patrný až do dnešních dnů a dá se předpokládat, že Atlantida položila základ i naší civilizaci.

Číst dále »

 Publikoval 13:54

Kiesha Crowther: Staňte sa zmenou a vyliečme spolu svet

 Nový věk, Videa  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kiesha Crowther: Staňte sa zmenou a vyliečme spolu svet
Čvn 232015
 

Posolstvo pre všetkých. Staňte sa zmenou a vyliečme spolu svet. Malá babička v Curychu vyzýva všetkých, aby začali žiť zo srdca. Kiesha Crowther, také známá jako “Malá Babička“, začala pracovat jako šaman ve věku 30 let s tím, že rodilí američané, starší domorodých kmenů jí sdělili, že jejím úkolem je být šamanem a Strážcem Moudrosti “Kmene mnoha barev”.

Číst dále »

 Publikoval 10:58

Každá sklenice vody obsahuje až 100 procent dinosauří moči

 Média, Videa  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Každá sklenice vody obsahuje až 100 procent dinosauří moči
Čvn 112015
 

Až si půjdete natočit vodu do sklenice, možná vás po přečtení tohoto článku přejde chuť. Ve skutečnosti budete totiž pít jurskou moč. Voda na naši planetě je stejná desítky miliónů let a neměnné je i její množství. Ve formě srážek na zem dopadne každý rok 121 000 m3 vody a ta neustále koluje. Mezozoická éra, tedy období vlády dinosaurů, trvala 186 miliónů let, zatímco lidé žijí na Zemi pouhých 200 000 let.

Číst dále »

 Publikoval 10:44

Jaké poslání má tajný raketoplán X-37B?

 Konspirace, Videa  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jaké poslání má tajný raketoplán X-37B?
Čvn 092015
 

Bezpilotní vesmírný raketoplán, který byl vypuštěn minulý týden na oběžnou dráhu Země, vyvolává velké množství spekulací. Údajně má sloužit k testování nových technologií – zarážející je ale fakt, že původní civilní projekt NASA má dnes ve své gesci Ministerstvo obrany USA. Jde už o čtvrtou misi tohoto letounu, přičemž ta poslední trvala celkem 674 dnů. Nikdo ale neví, co bylo jejím účelem. Přísné embargo platí i pro všechny předchozí lety raketoplánu.

Číst dále »

 Publikoval 8:37

Vědci zaznamenali ve výšce 35 km nad Zemí neznámé signály

 Videa, Záhady a tajemno  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vědci zaznamenali ve výšce 35 km nad Zemí neznámé signály
Kvě 122015
 

Na hranici stratosféry s vesmírem byly poprvé za 50 let zaznamenány zvláštní infrazvukové signály, jejichž původ vědci zatím neznají. Velmi je také překvapila jejich intenzita a složitost. Neznámé zvuky se podařilo zachytit na zařízení vyvinutém na Univerzitě Severní Karolíny pro NASA. Během experimentu byly do svrchních vrstev atmosféry vyslány balony plněné héliem, ve kterých byly umístěny speciální mikrofony.

Číst dále »

 Publikoval 9:11

Poltergeist z Enfieldu vystrašil i filmový štáb

 Videa, Záhady a tajemno  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Poltergeist z Enfieldu vystrašil i filmový štáb
Kvě 052015
 

Případ poltergeista z Enfieldu (Velká Británie) je hodně mrazivý a dodnes se ho nepodařilo uspokojivě vysvětlit. V srpnu 1977 se v domě svobodné matky čtyř dětí Peggy Hodgson začal samovolně pohybovat nábytek a ozývaly se záhadné zvuky, jejichž původ se nedařilo určit. Vyděšená žena přivolala na pomoc policisty a ti byli také svědky nevysvětlitelných úkazů. Jeden z nich popsal například židli, která se sama sunula po podlaze, aniž by s ní kdokoli hýbal.

Číst dále »

 Publikoval 11:56

Základna v Dulce skrývá nebezpečná tajemství

 Ufologie, Videa  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Základna v Dulce skrývá nebezpečná tajemství
Kvě 042015
 

Dulce v Novém Mexiku je poklidná obec s přibližně 900 obyvateli, která leží poblíž apačské rezervace Jicarilla. Ospalá vesnice prý ale ve svém podzemí ukrývá jedno velké tajemství, které americká vláda pečlivě střeží. Je zde umístěna přísně tajná základna s biogenetickou laboratoří, kde se provádějí ty nejbizarnější experimenty – mimo jiné manipulace s atomy, klonování, kontrola myšlení, křížení nepříbuzných druhů aj.

Číst dále »

 Publikoval 10:16

Chemtrails je rozprašováním smrti!

 Videa  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chemtrails je rozprašováním smrti!
Dub 272015
 

Bývalý ředitel FBI z Los Angeles Ted Gunderson vyzývá kompetentní orgány k okamžitému zastavení rozprašování látek (známých jako chemické pruhy na obloze) a působící destruktivně na život člověka i celé planety. Velmi otevřený projev byl zaznamenán několik měsíců před smrtí (+31.7.2011) tohoto významného šéfa FBI a vytváří tak celou řadu dalších otázek, k nimž se vojenské a vládní orgány staví zády, snaží se je dementovat, zamlžit, příp. zesměšnit, aby pravda o skrytých skutečnostech nemusela být předložena veřejnosti.

Číst dále »

 Publikoval 13:40