Pavel Hanzal: Horoskop na říjen 2016 pro každé znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pavel Hanzal: Horoskop na říjen 2016 pro každé znamení
Říj 062016
 

Beran – Hned od začátku října se pokuste zvýšit práci na sobě samých. Hlavním cílem je rozvoj lásky a soucítění se všemi živými bytostmi. Jestliže toto téma podceníte, přijdou spory a nedorozumění. Nejrizikovější je konec druhé a začátek třetí dekády. Rada: Praktikujte bhakti jógu. Číst dále »

 Publikoval 13:04

Pro všechna znamení po Slunovratu – druhá půlka září

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pro všechna znamení po Slunovratu – druhá půlka září
Říj 042016
 

22. září nám odešel Merkur z retrográdního postavení, ale také se začala přibližovat doba zklidňování, nabírání sil, prostě podzim a zima. Podzimní rovnodennost nás bude energeticky připravovat na období pomalejších činností, takového „spánku“ a odpočinku a rozjímání. Věděli to i naši předkové a tuhle dobu využívali pro sběr plodů, pro zpracování poslední úrody a pro přípravu. Příroda začíná utichat, listí pomalu opadávat… Číst dále »

 Publikoval 10:23

Pavel Hanzal: Horoskop na září 2016 pro každé znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pavel Hanzal: Horoskop na září 2016 pro každé znamení
Zář 022016
 

Beran Ani v září nemusíte mít obavy, že byste byli bez nadšení a energie. Nejvíce ji ovšem budete věnovat do budování vlastního Já. Pokud by se jednalo o ego a nikoliv vaši duši, je to problém. Závěrem září si pohlídejte důslednost a vytrvalost. Rada: Rozpouštějte ego. Číst dále »

 Publikoval 10:48

Hanka: Září 2016 – pravda, naděje, splněná přání, nové smlouvy

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hanka: Září 2016 – pravda, naděje, splněná přání, nové smlouvy
Zář 012016
 

Pokud jste se dosud se žádnými změnami zatím nesetkali, je nejvyšší čas se na to vrhnout. Při mých pravidelných poselstvích se občas někdo svým komentářem projeví ve smyslu: „Kéž by to konečně byla pravda.“ „Snad už se to podaří.“, „Už aby to konečně bylo.“ A podobně. Je to asi tak – samo to do klína nespadne. Svým vnitřním postojem tvoříme vnější okolnosti, a pokud budete jen čekat s tím, že v sobě nebo na sobě nic nezměníte, nemůžete ani se změnou počítat. Číst dále »

 Publikoval 10:40

Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v srpnu 2016 na jednotlivá znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v srpnu 2016 na jednotlivá znamení
Srp 022016
 

Novoluní proběhne 2/8/2016 ve znamení Lva. Toto novoluní je důležité pro osoby narozené v tomto znamení. Pro ostatní přinese témata kreativity, tvorby, partnerů pracovních i životních, pracovní plodnost, děti a výtvory. Úplněk ve Vodnáři nastane 18/8/2016 v čase 9:29 hod. Tento úplněk je důležitý pro Vodnáře. Ostatním přináší téma cestování, volnosti, svobody, originality, pokroku, peněz, zodpovědného chování. Číst dále »

 Publikoval 8:17

Pavel Hanzal: Horoskop na červenec 2016 pro každé znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pavel Hanzal: Horoskop na červenec 2016 pro každé znamení
Čvc 012016
 

Beran – Citová stránka vaší osobnosti bude v prvních dvou červencových dekádách podrobena silné zkoušce. Zaměřte se na stabilitu. Ke konci měsíce se vyvarujte sebestřednému jednání. Pamatujte, že ego je největší překážkou duchovního vývoje. Rada: Praktikujte karma jógu. Číst dále »

 Publikoval 10:20

Hanka: Červenec 2016 – nový úsvit, počátek, start

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hanka: Červenec 2016 – nový úsvit, počátek, start
Čvn 302016
 

V červenci se dá říci, že startujeme a vyrážíme. Vyrážíme vstříc novému životu, cestou sklízíme vyslaná přání. Stále máte možnost svá přání vysílat, tvořit, odevzdávat k uskutečnění. Měsíc červenec nám přináší počátek nového života, v souladu s tím, jak jsme na sobě a našich životech pracovali. Když se všude uvádí, že vše na co myslíme, čeho se obáváme, přitahujeme – řekneme si, že tuto pravdu známe. Ale když uslyšíme jasnou informaci: „Každá myšlenka je ve vesmíru brána jako přání.“ Slyšíme v tom naléhavost si konečně uvědomovat to, jak myslíme. Číst dále »

 Publikoval 20:54

Merlin: Přicházejí zásadní životní rozhodnutí a nevyhnutelné změny, které nechápeme

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Merlin: Přicházejí zásadní životní rozhodnutí a nevyhnutelné změny, které nechápeme
Čvn 272016
 

Rok 2016 končí svou první polovinu. Vše co bylo započato začátkem roku, ale vlastně už s koncem roku 2015, nabralo na obrátkách, nabralo zcela jiné směry, než jaké byly očekávány. Uzavíraly se a uzavírají situace, vztahy, děje, události, pracovní poměry, bortí se finanční i materiální jistoty, nejen ve vás samotných, ale i ve vašem okolí nebo celosvětově. Přicházejí zásadní životní rozhodnutí, nevyhnutelné změny, které mnozí ale nechápete. Číst dále »

 Publikoval 9:48

Zavírání bran nelásky 21. 6. v 0:35

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zavírání bran nelásky 21. 6. v 0:35
Čvn 212016
 

21. 6. 2016 v 0:35 k nám začínají proudit energie nádherných láskyplných energií slunovratu a těmito energiemi společně s naší láskyplnou silou zavíráme brány neláskyplných energií, které sem mají ještě přístup a kterými k nám silně proudí nelásky, zoufalství a strachy. Tyto brány se zavírají 21. 6. po půlnoci v 0:35, v hodinu a den otevření čistého zdroje plného naplnění čisté lásky, v den slunovratu. Číst dále »

 Publikoval 10:19

Energie úplňku a letní slunovrat

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Energie úplňku a letní slunovrat
Čvn 172016
 

Letošní LETNÍ SLUNOVRAT 21. června bude posílen energií ÚPLŇKU, který kulminuje 20. června v 13.02. Magický vliv Luny pocítíme vzhledem k tomu, že energie úplňku působí nejvíce zhruba dva dny před a dva dny po úplňku. Úplněk je magickým časem, kdy Země stojí mezi Sluncem a Měsícem, za pár dní se tato magická událost odehraje ve znamení Blíženců, doplněná energií Střelce. Letní slunovrat je navíc okamžik, kdy Slunce vstoupí do znamení Raka, to se stane přesně 21. června v 00.35 hod. V těchto dnech se tedy projeví energie vztahující se k těmto třem slunečním znamením. Číst dále »

 Publikoval 10:58