Pavel Hanzal: Horoskop na říjen 2016 pro každé znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pavel Hanzal: Horoskop na říjen 2016 pro každé znamení
Říj 062016
 

Beran – Hned od začátku října se pokuste zvýšit práci na sobě samých. Hlavním cílem je rozvoj lásky a soucítění se všemi živými bytostmi. Jestliže toto téma podceníte, přijdou spory a nedorozumění. Nejrizikovější je konec druhé a začátek třetí dekády. Rada: Praktikujte bhakti jógu. Číst dále »

 Publikoval 13:04

Pro všechna znamení po Slunovratu – druhá půlka září

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pro všechna znamení po Slunovratu – druhá půlka září
Říj 042016
 

22. září nám odešel Merkur z retrográdního postavení, ale také se začala přibližovat doba zklidňování, nabírání sil, prostě podzim a zima. Podzimní rovnodennost nás bude energeticky připravovat na období pomalejších činností, takového „spánku“ a odpočinku a rozjímání. Věděli to i naši předkové a tuhle dobu využívali pro sběr plodů, pro zpracování poslední úrody a pro přípravu. Příroda začíná utichat, listí pomalu opadávat… Číst dále »

 Publikoval 10:23

Hanka: Říjen 2016 – Odvaha, přehodnocování, bilancování, tvořivost, odevzdání starého, aby mohlo přijít nové

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hanka: Říjen 2016 – Odvaha, přehodnocování, bilancování, tvořivost, odevzdání starého, aby mohlo přijít nové
Říj 032016
 

V říjnu nás andělé s Matkou Zemí vedou k tomu, abychom se na chviličku zastavili a ujasnili si, co jsme zvládli, co nového se událo a zda to, jak se věci vyvíjejí, odpovídá našim představám a nárokům. Je čas se zastavit, zhodnotit nebo přehodnotit události posledních dnů, týdnů a měsíců. Zhruba rok a půl se energie výrazně projevují a poměňují, a my jsme stále vedeni k tomu, abychom objevovali svá přání, touhy a potřeby, a abychom si vytvářeli život takový, jaký si přejeme. Celé období je velkou transformací, kterou nám přinesl věk Vodnáře a to je ROVNOVÁHA. Číst dále »

 Publikoval 9:08

Markéta, šamanka z Háje: Horoskop na měsíc říjen 2016

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Markéta, šamanka z Háje: Horoskop na měsíc říjen 2016
Říj 032016
 

Léto už je za námi, skončil čas dovolených a letních dobrodružství, přestali jsme se zlobit na každý deštivý den. Naše duše se zklidňují a po zářijových zmatcích do nich pomalu vstupuje klid a harmonie. Vše se usazuje a my začínáme mít chuť na obyčejné lidské věci. Hektické dny jsou ty tam, vážíme si každého hezkého dne, začínáme opět pracovat a tvořit. 1. října je Novoluní ve Vahách a harmonie a tvůrčí nálada bude cítit na každém kroku. Číst dále »

 Publikoval 8:54

Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v říjnu 2016 na jednotlivá znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v říjnu 2016 na jednotlivá znamení
Říj 032016
 

Novoluní proběhne ráno 1/10/2016 ve znamení Vah. Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve znamení Vah. V době novoluní se k sobě přiblíží Slunce, Luna a Jupiter. To je pro ně výborné postavení. Přinese diplomatická jednání do našeho života. Pro ostatní znamení toto novoluní přináší energie narovnání vztahových témat. Vztahy máme pracovní, partnerské, rodinné, sousedské, zde všude zavládne příměří. Číst dále »

 Publikoval 8:35

Pavel Hanzal: Horoskop na září 2016 pro každé znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pavel Hanzal: Horoskop na září 2016 pro každé znamení
Zář 022016
 

Beran Ani v září nemusíte mít obavy, že byste byli bez nadšení a energie. Nejvíce ji ovšem budete věnovat do budování vlastního Já. Pokud by se jednalo o ego a nikoliv vaši duši, je to problém. Závěrem září si pohlídejte důslednost a vytrvalost. Rada: Rozpouštějte ego. Číst dále »

 Publikoval 10:48

Hanka: Září 2016 – pravda, naděje, splněná přání, nové smlouvy

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hanka: Září 2016 – pravda, naděje, splněná přání, nové smlouvy
Zář 012016
 

Pokud jste se dosud se žádnými změnami zatím nesetkali, je nejvyšší čas se na to vrhnout. Při mých pravidelných poselstvích se občas někdo svým komentářem projeví ve smyslu: „Kéž by to konečně byla pravda.“ „Snad už se to podaří.“, „Už aby to konečně bylo.“ A podobně. Je to asi tak – samo to do klína nespadne. Svým vnitřním postojem tvoříme vnější okolnosti, a pokud budete jen čekat s tím, že v sobě nebo na sobě nic nezměníte, nemůžete ani se změnou počítat. Číst dále »

 Publikoval 10:40

Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v září 2016 na jednotlivá znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v září 2016 na jednotlivá znamení
Zář 012016
 

Novoluní proběhne ráno 1/9/2016 ve znamení Panny. Toto novoluní je důležité pro osoby narozené v tomto znamení. Pro ostatní znamení toto novoluní přináší energie Panny, tedy nemoc, zdraví, službu nebo starost o druhé, šetrnost a hospodárnost, spolupráce. Měli bychom si dojít k lékaři na preventivní prohlídky, poohlédnout se, co potřebují lidé kolem nás, začít žít zdravě. Spočítat si, jak si stojíme s úsporami po létě a před zimou, která přinese s Vánocemi vyšší vydání. Číst dále »

 Publikoval 9:17

Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v srpnu 2016 na jednotlivá znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v srpnu 2016 na jednotlivá znamení
Srp 022016
 

Novoluní proběhne 2/8/2016 ve znamení Lva. Toto novoluní je důležité pro osoby narozené v tomto znamení. Pro ostatní přinese témata kreativity, tvorby, partnerů pracovních i životních, pracovní plodnost, děti a výtvory. Úplněk ve Vodnáři nastane 18/8/2016 v čase 9:29 hod. Tento úplněk je důležitý pro Vodnáře. Ostatním přináší téma cestování, volnosti, svobody, originality, pokroku, peněz, zodpovědného chování. Číst dále »

 Publikoval 8:17

Pavel Hanzal: Horoskop na červenec 2016 pro každé znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pavel Hanzal: Horoskop na červenec 2016 pro každé znamení
Čvc 012016
 

Beran – Citová stránka vaší osobnosti bude v prvních dvou červencových dekádách podrobena silné zkoušce. Zaměřte se na stabilitu. Ke konci měsíce se vyvarujte sebestřednému jednání. Pamatujte, že ego je největší překážkou duchovního vývoje. Rada: Praktikujte karma jógu. Číst dále »

 Publikoval 10:20