Pavel Hanzal: Horoskop na říjen 2016 pro každé znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pavel Hanzal: Horoskop na říjen 2016 pro každé znamení
Říj 062016
 

Beran – Hned od začátku října se pokuste zvýšit práci na sobě samých. Hlavním cílem je rozvoj lásky a soucítění se všemi živými bytostmi. Jestliže toto téma podceníte, přijdou spory a nedorozumění. Nejrizikovější je konec druhé a začátek třetí dekády. Rada: Praktikujte bhakti jógu. Číst dále »

 Publikoval 13:04

Pro všechna znamení po Slunovratu – druhá půlka září

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pro všechna znamení po Slunovratu – druhá půlka září
Říj 042016
 

22. září nám odešel Merkur z retrográdního postavení, ale také se začala přibližovat doba zklidňování, nabírání sil, prostě podzim a zima. Podzimní rovnodennost nás bude energeticky připravovat na období pomalejších činností, takového „spánku“ a odpočinku a rozjímání. Věděli to i naši předkové a tuhle dobu využívali pro sběr plodů, pro zpracování poslední úrody a pro přípravu. Příroda začíná utichat, listí pomalu opadávat… Číst dále »

 Publikoval 10:23

Pavel Hanzal: Horoskop na září 2016 pro každé znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pavel Hanzal: Horoskop na září 2016 pro každé znamení
Zář 022016
 

Beran Ani v září nemusíte mít obavy, že byste byli bez nadšení a energie. Nejvíce ji ovšem budete věnovat do budování vlastního Já. Pokud by se jednalo o ego a nikoliv vaši duši, je to problém. Závěrem září si pohlídejte důslednost a vytrvalost. Rada: Rozpouštějte ego. Číst dále »

 Publikoval 10:48

Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v srpnu 2016 na jednotlivá znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v srpnu 2016 na jednotlivá znamení
Srp 022016
 

Novoluní proběhne 2/8/2016 ve znamení Lva. Toto novoluní je důležité pro osoby narozené v tomto znamení. Pro ostatní přinese témata kreativity, tvorby, partnerů pracovních i životních, pracovní plodnost, děti a výtvory. Úplněk ve Vodnáři nastane 18/8/2016 v čase 9:29 hod. Tento úplněk je důležitý pro Vodnáře. Ostatním přináší téma cestování, volnosti, svobody, originality, pokroku, peněz, zodpovědného chování. Číst dále »

 Publikoval 8:17

Pavel Hanzal: Horoskop na červenec 2016 pro každé znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pavel Hanzal: Horoskop na červenec 2016 pro každé znamení
Čvc 012016
 

Beran – Citová stránka vaší osobnosti bude v prvních dvou červencových dekádách podrobena silné zkoušce. Zaměřte se na stabilitu. Ke konci měsíce se vyvarujte sebestřednému jednání. Pamatujte, že ego je největší překážkou duchovního vývoje. Rada: Praktikujte karma jógu. Číst dále »

 Publikoval 10:20

Hanka: Červenec 2016 – nový úsvit, počátek, start

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hanka: Červenec 2016 – nový úsvit, počátek, start
Čvn 302016
 

V červenci se dá říci, že startujeme a vyrážíme. Vyrážíme vstříc novému životu, cestou sklízíme vyslaná přání. Stále máte možnost svá přání vysílat, tvořit, odevzdávat k uskutečnění. Měsíc červenec nám přináší počátek nového života, v souladu s tím, jak jsme na sobě a našich životech pracovali. Když se všude uvádí, že vše na co myslíme, čeho se obáváme, přitahujeme – řekneme si, že tuto pravdu známe. Ale když uslyšíme jasnou informaci: „Každá myšlenka je ve vesmíru brána jako přání.“ Slyšíme v tom naléhavost si konečně uvědomovat to, jak myslíme. Číst dále »

 Publikoval 20:54

Merlin: Přicházejí zásadní životní rozhodnutí a nevyhnutelné změny, které nechápeme

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Merlin: Přicházejí zásadní životní rozhodnutí a nevyhnutelné změny, které nechápeme
Čvn 272016
 

Rok 2016 končí svou první polovinu. Vše co bylo započato začátkem roku, ale vlastně už s koncem roku 2015, nabralo na obrátkách, nabralo zcela jiné směry, než jaké byly očekávány. Uzavíraly se a uzavírají situace, vztahy, děje, události, pracovní poměry, bortí se finanční i materiální jistoty, nejen ve vás samotných, ale i ve vašem okolí nebo celosvětově. Přicházejí zásadní životní rozhodnutí, nevyhnutelné změny, které mnozí ale nechápete. Číst dále »

 Publikoval 9:48

Zavírání bran nelásky 21. 6. v 0:35

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zavírání bran nelásky 21. 6. v 0:35
Čvn 212016
 

21. 6. 2016 v 0:35 k nám začínají proudit energie nádherných láskyplných energií slunovratu a těmito energiemi společně s naší láskyplnou silou zavíráme brány neláskyplných energií, které sem mají ještě přístup a kterými k nám silně proudí nelásky, zoufalství a strachy. Tyto brány se zavírají 21. 6. po půlnoci v 0:35, v hodinu a den otevření čistého zdroje plného naplnění čisté lásky, v den slunovratu. Číst dále »

 Publikoval 10:19

Energie úplňku a letní slunovrat

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Energie úplňku a letní slunovrat
Čvn 172016
 

Letošní LETNÍ SLUNOVRAT 21. června bude posílen energií ÚPLŇKU, který kulminuje 20. června v 13.02. Magický vliv Luny pocítíme vzhledem k tomu, že energie úplňku působí nejvíce zhruba dva dny před a dva dny po úplňku. Úplněk je magickým časem, kdy Země stojí mezi Sluncem a Měsícem, za pár dní se tato magická událost odehraje ve znamení Blíženců, doplněná energií Střelce. Letní slunovrat je navíc okamžik, kdy Slunce vstoupí do znamení Raka, to se stane přesně 21. června v 00.35 hod. V těchto dnech se tedy projeví energie vztahující se k těmto třem slunečním znamením. Číst dále »

 Publikoval 10:58

Markéta, šamanka z Háje: Horoskop na měsíc červen 2016

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Markéta, šamanka z Háje: Horoskop na měsíc červen 2016
Čvn 032016
 

Do června vstupujeme ve znamení Velkého kříže, který je tvořen ze Slunce, Venuše v opozici se Saturnem a opozicí Jupitera s Neptunem. Hvězdy nás budou tlačit k opravdovosti v lásce, k hloubce, k odmítnutí přetvářky a povrchnosti. Pokud to dokážeme, vlna radosti nás vynese daleko, ale pokud ne Saturn zakročí … Komu není rady, tomu není pomoci. Energie Velkého kříže ještě zesílí o novoluní v Blížencích 5. června, které v nás vyvolá touhu po komunikaci s lidmi podobně smýšlejícími a k přijetí odpovědnosti za své postoje. Číst dále »

 Publikoval 11:59