Pro všechna znamení po Slunovratu – druhá půlka září

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pro všechna znamení po Slunovratu – druhá půlka září
Říj 042016
 

22. září nám odešel Merkur z retrográdního postavení, ale také se začala přibližovat doba zklidňování, nabírání sil, prostě podzim a zima. Podzimní rovnodennost nás bude energeticky připravovat na období pomalejších činností, takového „spánku“ a odpočinku a rozjímání. Věděli to i naši předkové a tuhle dobu využívali pro sběr plodů, pro zpracování poslední úrody a pro přípravu. Příroda začíná utichat, listí pomalu opadávat… Číst dále »

 Publikoval 10:23

Ondřej Habr: Přichází Býk – Tvůrce

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ondřej Habr: Přichází Býk – Tvůrce
Kvě 052016
 

Tak jako je znamení Berana synonymem začátků a otevírání, tak je symbolicky znamení Býka symbolem rozvoje a zhodnocování. Býk je druhým jarním znamením, v němž vrcholí i jaro. Čas se Sluncem v Býku je doba nejrychlejšího růstu a nejmohutnějšího rozkvětu. Člověku se skoro chce napodobovat přírodu, lidská srdce se otevírají a duše ožívají. Vstupujeme pravděpodobně do objektivně nejkrásnějšího období roku. Číst dále »

 Publikoval 8:28

Marie Plášilová: Květen bude měsícem vlastního sebepoznání

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Marie Plášilová: Květen bude měsícem vlastního sebepoznání
Kvě 052016
 

Jarní měsíc květen je spojován s řadou lidových oslav a tradic. Staví se například májky, kterým předchází pálení čarodějnic. Květen je mimochodem považován také za měsíc lásky a je pátým měsícem gregoriánského kalendáře. Název měsíce pochází přirozeně od slova kvést. Vznik tohoto názvu se datuje k roku 1805, kdy jej poprvé použil v překladu Josef Jungmann. Rychle se vžil. Ještě předtím se přitom užíval název „Máj“. Číst dále »

 Publikoval 8:20

Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v květnu 2016 na jednotlivá znamení

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Daniela Hannah: Aktuální pohyby a vliv planet v květnu 2016 na jednotlivá znamení
Kvě 022016
 

Novoluní v Býku proběhne 6/5/2016 ve 21,30hod. Pod vlivem Býka řešíme bydlení, domov, zázemí a majetek. Novoluní otevírá možnosti a příležitosti s prodejem a nákupem zejména nemovitostí. Ukazuje na potřeby zkvalitnit a zlepšit naše domovy, nebo místa, kde pobýváme. Nasměruje nás na možnost lepšího výdělku. Úplněk ve Střelci nastane 21/5/2016 ve 23,15hod. Druhý úplněk ve Střelci nastane 20/6/2016 ve 13,02hod. Číst dále »

 Publikoval 10:42

Gabrielov prechod 18. až 24. 4. 2016 – čo hľadáš, nájdeš

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Gabrielov prechod 18. až 24. 4. 2016 – čo hľadáš, nájdeš
Dub 222016
 

Tento týždeň nám prinesie záblesky toho, po čom túžime – začíname vnímať, ako sa nám to postupne zhmotňuje do existencie. Je to súčasne vhodná doba, aby sme si skontrolovali, čo naše túžby sú v súlade s našou predstavou budúcnosti, alebo sa skôr zameriavame na lokálne a krátkozraké “ale ja chcem!”. Možno príde k nečakaným udalostiam, ktoré posunú našu optiku natoľko, že začneme vidieť výsledky tam, kde sme predtým vnímali chaos. Číst dále »

 Publikoval 8:54

Mirabel: Úplněk ve Štíru donutí zaměřit se na finance a vztahy

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mirabel: Úplněk ve Štíru donutí zaměřit se na finance a vztahy
Dub 212016
 

Přesný čas: pátek 22. dubna v 07:23 SEČ. Slunce v Býku, Luna ve Štíru. Když probíhá úplněk ve znamení Štíra, opatrnosti není nikdy nazbyt. Je zapotřebí zaměřit se na oblast financí a na naše vztahy. Opatrujte se, buďte obezřetní a hlavně ať se děje, co se děje, nepropadejte panice. Tento úplněk nás nutí ponořit se co nejhlouběji do vlastních pocitů, jsme proto více zranitelní. Někteří jedinci ztrácejí soudnost, bývají náladoví, až agresivní, aktivují se emoce v podobě podezíravosti a žárlivosti. Číst dále »

 Publikoval 9:03

Ondřej Habr: Čas Býka aneb Slunce je v tom nevinně

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ondřej Habr: Čas Býka aneb Slunce je v tom nevinně
Dub 212016
 

Slunce je v horoskopech symbolicky a na nebi nahoře fakticky ukazatelem našeho já a všech jeho myslitelných projevů jakožto i forem. Nejsme to my. My, tedy já, ty, on, ona … jsme jen bytostmi, které ve své solaritě lépe či hůře projevují svoje já. Vyzdvihují tak umně a tak vysoko svoji existenci, abychom se odlepili od prachu nicoty tam dole a dovedli svoji individualitu nakonec za co pro nás nejvýhodnějších vstupních podmínek do všeobjímajícího oceánu nicoty božského kolektivního nevědomí, do moře duší. Číst dále »

 Publikoval 8:50

Richard Stříbný: Horoskop na duben 2016

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Richard Stříbný: Horoskop na duben 2016
Dub 032016
 

Duben 2016 je z astrologického hlediska silně ovlivněn konstelacemi v ohnivých znameních. Postupně se bude pohybovat znamením Berana Slunce, Luna, Merkur a Venuše, ve znamení Střelce zase Mars a Saturn. V důsledku toho lze očekávat, že v dubnu bude panovat spíše teplé až horké počasí a díky pozici planety lásky, krásy a harmonie – Venuše, která se bude od 5. do 30. dubna pohybovat žhavým znamením Berana, se budou leckomu z nás zapalovat lýtka, mezi mužským a ženským živlem to bude jiskřit. Číst dále »

 Publikoval 10:13

Ivana Semerádová: Karta na týden – Mág – Kejklíř

 Aktuality z hvězd  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ivana Semerádová: Karta na týden – Mág – Kejklíř
Bře 292016
 

13. týden 2016 – Dávejme si teď velký pozor na slova. Můžeme přijímat i vysílat drobná i větší zkreslení, v některých případech stačí nepochopená nadsázka, aby se zveličená šířila jako v dětské hře na tichou poštu. Pokud se obloukem vrátí, už původní verzi nerozeznáme a s klidem ji pošleme dál jako novinku. Může to být zábavné, ale může se nám to i vymstít. Klepy jsou totiž nepředvídatelné a pořád platí, že kdo čím zachází, tím také schází. Číst dále »

 Publikoval 8:59