Alla Svirinskaja: Energetická ochrana člověka

 Na téma, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Alla Svirinskaja: Energetická ochrana člověka
Bře 082016
 

Jak se chránit před energetickými útoky jiných lidí? Nejdůležitější je uvědomit si, že nikdo nikdy nemá sílu na nás negativně působit, jestliže si udržujeme silnou auru a nepřipustíme, aby nad námi někdo získal moc. Záleží vždy jen na nás, zda se chceme do výměny energie zapojit, nebo ne. To, že někdo stojí vedle nás, ještě neznamená, že jeho energie přejde na naši nebo na ni bude působit. Každý máme v auře poslední vnější vrstvu ochranné energie. Ta obaluje a chrání aurické vejce a připomíná tenkou membránu. Číst dále »

 Publikoval 10:30

Ali Růžičková: Rizika a nežádoucí účinky při výkladu karet

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ali Růžičková: Rizika a nežádoucí účinky při výkladu karet
Led 262016
 

Dotazovat se na minulé, současné či budoucí situace, zdraví, vztahy, lásku, peníze a další podobné nejčastější věci nemusejí být vždy bez nežádoucích účinků či vedlejších rizik. Jsou ale i situace, kdy karty neodpovídají, a to z několika důvodů. NESMYSL – Jestli vám karty při vykládání nedávají smysluplnou odpověď, přestože jste vynaložili veškerý váš um, nebyla vaše otázka jednoznačně položena či správně formulována. Číst dále »

 Publikoval 9:20

12 Zákonů Karmy, které změní váš život

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 12 Zákonů Karmy, které změní váš život
Led 122016
 

Karma v Sanskrtu znamená „akci“. Výraz je ekvivalent k Newtonovu zákonu akce a reakce. Když myslíme, mluvíme, jednáme, uvádíme do pohybu sílu – energii, která se pak manifestuje. Tento zákon příčiny a následku rozhodně není „trestání“, je to prostě přírodní fenomén, který existuje nezávisle na tom, zda tomu věříme či ne. Číst dále »

 Publikoval 10:37

Xariska: Magie svíček a plápolajícího ohně

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Xariska: Magie svíček a plápolajícího ohně
Led 062016
 

Chceme-li se přiblížit k hlubokému smyslu svíček, představme si svět, v němž byly svíčky a otevřený oheň jediným zdrojem tepla a světla.  Představme si ty večery, kdy se celá rodina sešla u společného stolu, který osvětlovalo světlo svíčky. Co pro ně v té době znamenalo a jakou sílu mělo toto světlo? Jaké to bylo hřát se u otevřeného ohně? Jakou úctu k tomuto ohni a plamenům svíček naši předci měli?

Číst dále »

 Publikoval 15:19

Martina Blažena Boháčová: Lednový rituál na přivolání úspěchu

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Martina Blažena Boháčová: Lednový rituál na přivolání úspěchu
Led 042016
 

Než jsme se nadáli, je tady rok 2016 a hned v jeho začátcích pocítíme velký pracovní tlak. Přijdou totiž změny, které se dotknou vztahů, a to nejen osobních. Rok 2016 způsobí změny ve fungování rodin, ale i firem, států a světa. Dne 10. 1. 2016 nastane novoluní v Kozorohu a bude silné, protože ve hře bude také osudové Pluto. Mnohým lidem se začne měnit život. Přestože přinese toto novoluní citový chlad a bude náročné, je potřeba si vytvořit nový projekt a naplánovat si, kam je třeba se dál posunout.

Číst dále »

 Publikoval 16:06

Pierre Franckh: Deset nejdůležitějších pravidel, jak vtáhnout do svého života bohatství

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pierre Franckh: Deset nejdůležitějších pravidel, jak vtáhnout do svého života bohatství
Pro 112015
 

1. Nezabývejte se situací, kterou byste v zásadě rádi změnili. Každá další myšlenka s touto situací spojená tuto situaci posiluje. Nepodávejte žádná dlouhá vysvětlení o tom, jak se vám právě daří, ať už jiným lidem či sobě samotným. Raději vysvětlete sami sobě a svému podvědomí, jak skvělé to teď je.

Číst dále »

 Publikoval 13:24

Sonja Výklad Karet: Měsíční čísla – úkoly a rozvoj

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sonja Výklad Karet: Měsíční čísla – úkoly a rozvoj
Pro 042015
 

Měsíční číslo – Poukazuje na proces učení, který je v dnešním životě důležitý a měl by být absolvován. Numerologie vám pomáhá provádět změny ve správnou chvíli. Protože jen tak můžete využít svůj plný potenciál a získat více síly a energie. Samořejmě je to všeobecné, daleko přenější je váš konkrétní rozbor pro dané měsíce, který vám mohu vypracovat přímo na míru.

Číst dále »

 Publikoval 15:45

Interiér podle zvěrokruhu

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Interiér podle zvěrokruhu
Lis 252015
 

Zařizujete si byt a potřebujete poradit s výběrem barev a vhodného nábytku? Většina z vás si určitě ví rady. Pro ty, kteří náhodou narazí na nepřekonatelné problémy, máme poslední záchytnou radu. Nechte si poradit od astroložky a navrhněte si byt podle vašeho znamení zvěrokruhu.

Číst dále »

 Publikoval 14:49

70ročné proroctvo – „Zem bude čoskoro zaplavená mimoriadne rýchlymi vlnami kozmickej elektriny“

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 70ročné proroctvo – „Zem bude čoskoro zaplavená mimoriadne rýchlymi vlnami kozmickej elektriny“
Říj 252015
 

Petr Konstantinov Deunov, známy ako Beins Douno, sa narodil v roku 1886 v Bulharsku, a zomrel v roku 1944. Niekoľko dní pred jeho smrťou sa mu dostalo v tranze proroctvo. To presne zapadá do dnešnej doby, keď ide o zmenu nášho vedomia, zmeny na našej planéte a dobu zlatého veku. Douno bol si už vtedy o tom vedomý a učil o prechode do veku Vodnára na základe astrólogie.

Číst dále »

 Publikoval 15:16

Michaela Kudláčková: Energie rodného čísla. Skrývá práci, zaměření i potenciál úspěchu!

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Michaela Kudláčková: Energie rodného čísla. Skrývá práci, zaměření i potenciál úspěchu!
Říj 162015
 

Co se takhle před víkendem poklonit jednomu velkému matematikovi, který vedle toho, že nám dal řád a my notoricky známe jeho větu, byl také velkým filozofem, astronomem, knězem a mudrcem? To Pythagoras, pravil, že každé číslo má svou povahu i energii a že čísla ovlivňují duši člověka. Vůbec byla duše pro Pythagora důležitá. A také vesmír, na kterém obdivoval řád a přesnost. Je otcem numerologie. O životních číslech a jejich vlivu jsme si už povídali. Ale víte, jak na vás působí vaše číslo rodné? Odpověď: hodně.

Číst dále »

 Publikoval 12:12