Alla Svirinskaja: Energetická ochrana člověka

 Na téma, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Alla Svirinskaja: Energetická ochrana člověka
Bře 082016
 

Jak se chránit před energetickými útoky jiných lidí? Nejdůležitější je uvědomit si, že nikdo nikdy nemá sílu na nás negativně působit, jestliže si udržujeme silnou auru a nepřipustíme, aby nad námi někdo získal moc. Záleží vždy jen na nás, zda se chceme do výměny energie zapojit, nebo ne. To, že někdo stojí vedle nás, ještě neznamená, že jeho energie přejde na naši nebo na ni bude působit. Každý máme v auře poslední vnější vrstvu ochranné energie. Ta obaluje a chrání aurické vejce a připomíná tenkou membránu. Číst dále »

 Publikoval 10:30

Sedm tipů, jak přilákat do svého života hojnost

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sedm tipů, jak přilákat do svého života hojnost
Úno 182016
 

Většina lidí věří, že existuje nedostatek. Nedostatek peněz, štěstí, dobrých věcí, dobrých lidí, radosti a možností…Většina se soustředí na to, co jim chybí, čeho se jim nedostává a co postrádá. Na základě toho je většina lidí nešťastná, bez peněz a nemocná… Je to asi běžné naprogramování, protože i já jsem dlouho vůbec neznala slovo hojnost a už vůbec ne jeho obsah. Nikdo mi o něm v dětství neříkal, ve škole se o něm nemluvilo a v učebnicích nikde použité nebylo. Číst dále »

 Publikoval 9:14

Ali Růžičková: Rizika a nežádoucí účinky při výkladu karet

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ali Růžičková: Rizika a nežádoucí účinky při výkladu karet
Led 262016
 

Dotazovat se na minulé, současné či budoucí situace, zdraví, vztahy, lásku, peníze a další podobné nejčastější věci nemusejí být vždy bez nežádoucích účinků či vedlejších rizik. Jsou ale i situace, kdy karty neodpovídají, a to z několika důvodů. NESMYSL – Jestli vám karty při vykládání nedávají smysluplnou odpověď, přestože jste vynaložili veškerý váš um, nebyla vaše otázka jednoznačně položena či správně formulována. Číst dále »

 Publikoval 9:20

Jak poznat, že jste poznali někoho z minulého života

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak poznat, že jste poznali někoho z minulého života
Led 212016
 

Potkat někoho z minulého života není zase tak vzácně, jak bychom si mohli myslet. Většina z nás prožila stovky či tisíce životů, díky tomu jsme měli příležitost milovat mnoho různých duší. Jak poznat, že jsme takovou duši z minulosti opět potkali? Cítíte okamžité milující spojení – Koho jsme milovali v minulém životě budeme snadno milovat i v současném životě. Proto stačí takovou osobu potkat a okamžitě dochází ke spojení. Je to velmi silný pocit, který snadno rozpoznáte. Číst dále »

 Publikoval 15:36

12 Zákonů Karmy, které změní váš život

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 12 Zákonů Karmy, které změní váš život
Led 122016
 

Karma v Sanskrtu znamená „akci“. Výraz je ekvivalent k Newtonovu zákonu akce a reakce. Když myslíme, mluvíme, jednáme, uvádíme do pohybu sílu – energii, která se pak manifestuje. Tento zákon příčiny a následku rozhodně není „trestání“, je to prostě přírodní fenomén, který existuje nezávisle na tom, zda tomu věříme či ne. Číst dále »

 Publikoval 10:37

Xariska: Magie svíček a plápolajícího ohně

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Xariska: Magie svíček a plápolajícího ohně
Led 062016
 

Chceme-li se přiblížit k hlubokému smyslu svíček, představme si svět, v němž byly svíčky a otevřený oheň jediným zdrojem tepla a světla.  Představme si ty večery, kdy se celá rodina sešla u společného stolu, který osvětlovalo světlo svíčky. Co pro ně v té době znamenalo a jakou sílu mělo toto světlo? Jaké to bylo hřát se u otevřeného ohně? Jakou úctu k tomuto ohni a plamenům svíček naši předci měli?

Číst dále »

 Publikoval 15:19

Martina Blažena Boháčová: Lednový rituál na přivolání úspěchu

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Martina Blažena Boháčová: Lednový rituál na přivolání úspěchu
Led 042016
 

Než jsme se nadáli, je tady rok 2016 a hned v jeho začátcích pocítíme velký pracovní tlak. Přijdou totiž změny, které se dotknou vztahů, a to nejen osobních. Rok 2016 způsobí změny ve fungování rodin, ale i firem, států a světa. Dne 10. 1. 2016 nastane novoluní v Kozorohu a bude silné, protože ve hře bude také osudové Pluto. Mnohým lidem se začne měnit život. Přestože přinese toto novoluní citový chlad a bude náročné, je potřeba si vytvořit nový projekt a naplánovat si, kam je třeba se dál posunout.

Číst dále »

 Publikoval 16:06

Pierre Franckh: Deset nejdůležitějších pravidel, jak vtáhnout do svého života bohatství

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pierre Franckh: Deset nejdůležitějších pravidel, jak vtáhnout do svého života bohatství
Pro 112015
 

1. Nezabývejte se situací, kterou byste v zásadě rádi změnili. Každá další myšlenka s touto situací spojená tuto situaci posiluje. Nepodávejte žádná dlouhá vysvětlení o tom, jak se vám právě daří, ať už jiným lidem či sobě samotným. Raději vysvětlete sami sobě a svému podvědomí, jak skvělé to teď je.

Číst dále »

 Publikoval 13:24

Sonja Výklad Karet: Měsíční čísla – úkoly a rozvoj

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sonja Výklad Karet: Měsíční čísla – úkoly a rozvoj
Pro 042015
 

Měsíční číslo – Poukazuje na proces učení, který je v dnešním životě důležitý a měl by být absolvován. Numerologie vám pomáhá provádět změny ve správnou chvíli. Protože jen tak můžete využít svůj plný potenciál a získat více síly a energie. Samořejmě je to všeobecné, daleko přenější je váš konkrétní rozbor pro dané měsíce, který vám mohu vypracovat přímo na míru.

Číst dále »

 Publikoval 15:45

Interiér podle zvěrokruhu

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Interiér podle zvěrokruhu
Lis 252015
 

Zařizujete si byt a potřebujete poradit s výběrem barev a vhodného nábytku? Většina z vás si určitě ví rady. Pro ty, kteří náhodou narazí na nepřekonatelné problémy, máme poslední záchytnou radu. Nechte si poradit od astroložky a navrhněte si byt podle vašeho znamení zvěrokruhu.

Číst dále »

 Publikoval 14:49