Byliny letního slunovratu

 Léčivé byliny, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Byliny letního slunovratu
Čvn 202016
 

O slunovratové noci se před naším zrakem skály rozestoupí, obzvlášť pokud se nám podaří v temném lese najít zlatavě kvetoucí kapradí, tajemnou rostlinu úzce spjatou s čarodějnicemi. Jen ony znají kouzlo, jak se stát díky kapradí neviditelnými. Jak s jeho pomocí otevírat tajné zámky, případně rušit kouzla. Čarovné zlaté výtrusy kapradí používají jako ochranu před zlou pekelnou mocí a temnými silami. Získávají schopnost porozumět řeči zvířat. Číst dále »

 Publikoval 8:46

Sofie Natarani: Numerologie jako přesný a efektivní nástroj k sebeanalýze

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sofie Natarani: Numerologie jako přesný a efektivní nástroj k sebeanalýze
Dub 202016
 

„Číslo je otcem Bohů i lidí“ Pythagoras. Numerologie nepředpovídá budoucnost. Neřekne vám, jestli vyhrajete ve sportce. Nemůžete pomoci ní měnit svůj osud a svou osobnost tak, že si například změníte své jméno. Přesto vám může odhalit mnohé aspekty vaší osobnosti a cesty, kterou jste si pro tento život vybrali. Respektuje ale vždy vaši  svobodnou vůli jako alternativu. Numerologie je prastará věda o číslech, podle níž každé číslo v životě člověka projevuje specifickou vibrací.  Číst dále »

 Publikoval 8:08

Jack Canfield: Zaměřte se na to, co si přejete

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jack Canfield: Zaměřte se na to, co si přejete
Dub 152016
 

Zamyslete se nad tím, kolik času strávíme každý den mluvením o svých problémech a soustředěním se na to, co je v našem životě špatného. Od této chvíle si dejte závazek, že přesměrujete svou energii a začnete myslet a mluvit pozitivněji. Bude to váš první krok v soustředění se na to DOBRÉ ve vašem životě. Zaměřte se na to, KAM svou pozornost směřujete. Budete překvapeni, jak často se, když myslíte, mluvíte nebo jednáte, bezděčně zaměřujete na pravý opak toho, co skutečně chcete. Číst dále »

 Publikoval 8:53

Iyanla Vanzant: Čtyři vlastnosti, které vám pomohou projít i těmi nejtěžšími časy

 Na téma, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Iyanla Vanzant: Čtyři vlastnosti, které vám pomohou projít i těmi nejtěžšími časy
Bře 112016
 

To nejtěžší na složitých obdobích je uvědomění, že už nad věcmi nemáte kontrolu. (Ale zeptejte se sami sebe: Měli jste ji vůbec někdy?) Buď musíte učinit velké změny ještě předtím, než byste se na ně stihli připravit, a nebo náhle zpochybnit to, co jste si mysleli, že víte. Je však možné změnit i ty nejvíce znepokojující situace v příležitosti k růstu, máte-li dostatek ochoty, důvěry, víry, trpělivosti a odevzdání. Číst dále »

 Publikoval 11:32

Alla Svirinskaja: Energetická ochrana člověka

 Na téma, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Alla Svirinskaja: Energetická ochrana člověka
Bře 082016
 

Jak se chránit před energetickými útoky jiných lidí? Nejdůležitější je uvědomit si, že nikdo nikdy nemá sílu na nás negativně působit, jestliže si udržujeme silnou auru a nepřipustíme, aby nad námi někdo získal moc. Záleží vždy jen na nás, zda se chceme do výměny energie zapojit, nebo ne. To, že někdo stojí vedle nás, ještě neznamená, že jeho energie přejde na naši nebo na ni bude působit. Každý máme v auře poslední vnější vrstvu ochranné energie. Ta obaluje a chrání aurické vejce a připomíná tenkou membránu. Číst dále »

 Publikoval 10:30

Josef Staněk: Léčení Duchem Svatým

 Na téma, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Josef Staněk: Léčení Duchem Svatým
Bře 052016
 

Skutečné napojení na vyzařování Boží. Teprve tímto přijímáním přímého vyzařování božího se u těchto jedinců plně rozvíjí duchovní tělo. Tento stav je uskutečněním synovství božího – realizací Krista. Jejich zákonem a přirozeností je stálé vyzařování lásky vůči hodným i nehodným, jak to činí Otec nebeský. Lidský duch se stává „synem božím“ tím, že vyzařuje energii lásky Stvořitelovy na ostatní lidi, aniž ji od nich požaduje. Číst dále »

 Publikoval 9:41

Noira: Magie úplňku – Blíží se únorový úplněk, který vyvrcholí v pondělí 22. února

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Noira: Magie úplňku – Blíží se únorový úplněk, který vyvrcholí v pondělí 22. února
Úno 192016
 

Každé dítě ví, že sabaty čarodějnic se slétají a čarují o úplňku. Úplněk je nejmocnějším bodem v celém lunárním cyklu z pohledu magie. Je to okamžik, kdy se na obloze doslova naplňují naše myšlenky a vize, čas plodnosti (anglicky „Full Moon“). Úplněk je časem vyvrcholení a příslibem naplnění toho, co se započalo o novu. Je to silně emocionální okamžik – čas citů, oplození a vztahů obecně. Číst dále »

 Publikoval 13:33

Osm nejdůležitějších myšlenek z knihy Čtyři dohody

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Osm nejdůležitějších myšlenek z knihy Čtyři dohody
Úno 192016
 

Nadčasová kniha Čtyři dohody od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize už několik let inspiruje miliony čtenářů po celém světě. V České republice se povědomí o tomto díle rozšířilo především zásluhou Jaroslava Duška. Pojďme si shrnout nejdůležitější poselství z této knihy v osmi myšlenkách: Číst dále »

 Publikoval 9:24

Sedm tipů, jak přilákat do svého života hojnost

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sedm tipů, jak přilákat do svého života hojnost
Úno 182016
 

Většina lidí věří, že existuje nedostatek. Nedostatek peněz, štěstí, dobrých věcí, dobrých lidí, radosti a možností…Většina se soustředí na to, co jim chybí, čeho se jim nedostává a co postrádá. Na základě toho je většina lidí nešťastná, bez peněz a nemocná… Je to asi běžné naprogramování, protože i já jsem dlouho vůbec neznala slovo hojnost a už vůbec ne jeho obsah. Nikdo mi o něm v dětství neříkal, ve škole se o něm nemluvilo a v učebnicích nikde použité nebylo. Číst dále »

 Publikoval 9:14

Ali Růžičková: Rizika a nežádoucí účinky při výkladu karet

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ali Růžičková: Rizika a nežádoucí účinky při výkladu karet
Led 262016
 

Dotazovat se na minulé, současné či budoucí situace, zdraví, vztahy, lásku, peníze a další podobné nejčastější věci nemusejí být vždy bez nežádoucích účinků či vedlejších rizik. Jsou ale i situace, kdy karty neodpovídají, a to z několika důvodů. NESMYSL – Jestli vám karty při vykládání nedávají smysluplnou odpověď, přestože jste vynaložili veškerý váš um, nebyla vaše otázka jednoznačně položena či správně formulována. Číst dále »

 Publikoval 9:20