12 Zákonů Karmy, které změní váš život

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 12 Zákonů Karmy, které změní váš život
Led 122016
 

Karma v Sanskrtu znamená „akci“. Výraz je ekvivalent k Newtonovu zákonu akce a reakce. Když myslíme, mluvíme, jednáme, uvádíme do pohybu sílu – energii, která se pak manifestuje. Tento zákon příčiny a následku rozhodně není „trestání“, je to prostě přírodní fenomén, který existuje nezávisle na tom, zda tomu věříme či ne. Číst dále »

 Publikoval 10:37

Xariska: Magie svíček a plápolajícího ohně

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Xariska: Magie svíček a plápolajícího ohně
Led 062016
 

Chceme-li se přiblížit k hlubokému smyslu svíček, představme si svět, v němž byly svíčky a otevřený oheň jediným zdrojem tepla a světla.  Představme si ty večery, kdy se celá rodina sešla u společného stolu, který osvětlovalo světlo svíčky. Co pro ně v té době znamenalo a jakou sílu mělo toto světlo? Jaké to bylo hřát se u otevřeného ohně? Jakou úctu k tomuto ohni a plamenům svíček naši předci měli?

Číst dále »

 Publikoval 15:19

Pierre Franckh: Deset nejdůležitějších pravidel, jak vtáhnout do svého života bohatství

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pierre Franckh: Deset nejdůležitějších pravidel, jak vtáhnout do svého života bohatství
Pro 112015
 

1. Nezabývejte se situací, kterou byste v zásadě rádi změnili. Každá další myšlenka s touto situací spojená tuto situaci posiluje. Nepodávejte žádná dlouhá vysvětlení o tom, jak se vám právě daří, ať už jiným lidem či sobě samotným. Raději vysvětlete sami sobě a svému podvědomí, jak skvělé to teď je.

Číst dále »

 Publikoval 13:24

Interiér podle zvěrokruhu

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Interiér podle zvěrokruhu
Lis 252015
 

Zařizujete si byt a potřebujete poradit s výběrem barev a vhodného nábytku? Většina z vás si určitě ví rady. Pro ty, kteří náhodou narazí na nepřekonatelné problémy, máme poslední záchytnou radu. Nechte si poradit od astroložky a navrhněte si byt podle vašeho znamení zvěrokruhu.

Číst dále »

 Publikoval 14:49

70ročné proroctvo – „Zem bude čoskoro zaplavená mimoriadne rýchlymi vlnami kozmickej elektriny“

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 70ročné proroctvo – „Zem bude čoskoro zaplavená mimoriadne rýchlymi vlnami kozmickej elektriny“
Říj 252015
 

Petr Konstantinov Deunov, známy ako Beins Douno, sa narodil v roku 1886 v Bulharsku, a zomrel v roku 1944. Niekoľko dní pred jeho smrťou sa mu dostalo v tranze proroctvo. To presne zapadá do dnešnej doby, keď ide o zmenu nášho vedomia, zmeny na našej planéte a dobu zlatého veku. Douno bol si už vtedy o tom vedomý a učil o prechode do veku Vodnára na základe astrólogie.

Číst dále »

 Publikoval 15:16

Michaela Kudláčková: Energie rodného čísla. Skrývá práci, zaměření i potenciál úspěchu!

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Michaela Kudláčková: Energie rodného čísla. Skrývá práci, zaměření i potenciál úspěchu!
Říj 162015
 

Co se takhle před víkendem poklonit jednomu velkému matematikovi, který vedle toho, že nám dal řád a my notoricky známe jeho větu, byl také velkým filozofem, astronomem, knězem a mudrcem? To Pythagoras, pravil, že každé číslo má svou povahu i energii a že čísla ovlivňují duši člověka. Vůbec byla duše pro Pythagora důležitá. A také vesmír, na kterém obdivoval řád a přesnost. Je otcem numerologie. O životních číslech a jejich vlivu jsme si už povídali. Ale víte, jak na vás působí vaše číslo rodné? Odpověď: hodně.

Číst dále »

 Publikoval 12:12

Poselství od Kryona

 Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Poselství od Kryona
Dub 232015
 

Zdravím vás moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Moji milovaní, mnozí z vás již čekáte, co vám povím k čištění šesté čakry, které bude spuštěno 21.4.2015. Jen ve zkratce se vrátím o týden zpět…co se odehrálo. Mnozí z vás jste tento týden zvládli očistit spoustu zapomenutých emocí. Samozřejmě i ty, co už byly dávno zapomenuty. Tyto emoce k vám chodily v různých formách, jak v bdělém stavu, nebo ve spánku, přes krásné nebo naopak frustrující sny.

Číst dále »

 Publikoval 8:02

Teal Swan: Jak si otevřít svou korunní čakru

 Téma zdraví, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Teal Swan: Jak si otevřít svou korunní čakru
Dub 142015
 

Vaše tělo je ve své podstatě tvořeno energií. Ta energie se projevuje  do fyzických částí těla, která denně vidíte v zrcadle. Než se ale do těch částí projeví, tak se projeví  do čaker a meridiánů. Čakry jsou energetická centra podél energetických kanálů. Každá čakra má  specifickou vibraci a účel. Každá z nich je projevením prány neboli životní či zdrojové energie. Vypadají jako trychtýře  nebo víry energie. Čakry vstřebávají  i vyzařují energii.

Číst dále »

 Publikoval 9:40

Meditácia na zvýšenie vibrácií v primárnom aurickom poli

 Věštectví a poradenství, Zdraví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Meditácia na zvýšenie vibrácií v primárnom aurickom poli
Dub 082015
 

Uveďte sa do uvoľneného, meditačného stavu. Možno sa vám zažiada pustiť si v pozadí upokojujúcu hudbu. Zariaďte sa tak, aby vás nikto a nič nerušilo. Je možné vytvoriť si vlastný zvukový záznam tejto meditácie, aby ste sa nemuseli podchvíľou obracať k textom. Nič nie je také upokojujúce a liečivé ako zvuk vlastného hlasu.

Číst dále »

 Publikoval 11:28

Deset tipů jak se stát více vědomím

 Na téma, Věštectví a poradenství  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Deset tipů jak se stát více vědomím
Dub 062015
 

Co to vlastně znamená být více vědomý? A proč bychom o to měli stát? Jedná se o postupnou realizaci vědomé vlády nad naší myslí, která nám vrátí do rukou opratě našeho života, neboť si budeme vědomi našich myšlenek a tudíž budeme svobodně rozhodovat o tom jak a na co chceme myslet, jak se chceme cítit, jak konat a žít. Je to klíč k našemu spokojenému životu. Velkou výzvou v celé věci je fakt, že k růstu vědomí potřebujeme vědomí.

Číst dále »

 Publikoval 10:33