Jitka Bártová: Povídání o karmě, o příčině a následku a o Marsu v konjukci s Černou lunou ve Vahách

 Astrologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jitka Bártová: Povídání o karmě, o příčině a následku a o Marsu v konjukci s Černou lunou ve Vahách
Lis 292015
 

Hodně lidí jen tak flirtuje se slovy a s frázemi druhých lidí, mnoho lidí těží ze své divadelní role intrikánů. Vydávají moudra druhých za svá, chtějí si vytvořit svůj vlastní okruh obdivovatelů, nechávají si masírovat své ego, ale nemají žádnou snahu něco vyplodit ze svého učení a vlastní fantazie :-DNejkrásnějším prožitkem je rozlétnutí se za hranice svých možností. Protože jedině tak poznáme, kde jsou naše hranice. Hranice si nastavujeme vůči energetickým vampírům, kteří ať už na vědomé, anebo nevědomé úrovni nás vysávají a využívají.

Číst dále »

 Publikoval 11:37

Se Saturnem ve Střelci za smyslem života

 Astrologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Se Saturnem ve Střelci za smyslem života
Zář 202015
 

S přechodem Saturnu do Střelce se otevírá celá škála naprosto nových témat. Skoro jako s novým dílem Otázek Václava Moravce. Obrazně vyjádřeno vidím tento přestup spíš na horizontální linii. Jako výstup z jeskyně do otevřeného prostranství. Z temnoty do světla. Z podzemního království země a vody do světa ohně a vzduchu. Z území, kde jsme postupovali spíše intuitivně, instinktivně, do prostoru, kde vládne rozum, naděje, víra.

Číst dále »

 Publikoval 9:42

Stacionární Merkur cestou do práce

 Astrologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stacionární Merkur cestou do práce
Zář 182015
 

Merkur je dnes stacionární a připravuje se k obratu do zpětného chodu. Každou chvíli něco! A je to cítit, je to poznat. Sama už tři čtyři dny koktám, zadrhávám a nacvičuju Alzheimera – Merkur vypíná motory a mozek, aby to netúroval naprázdno. Dotlačit myšlenku od počátečního velkého písmena k tečce je nadlidským výkonem. Tenhle text je už na zatím napsaných třech řádcích tak nabitý překlepy, že vlastně nechápu, co jsem tím myslela.

Číst dále »

 Publikoval 10:23

Michaela Kudláčková: Egyptský horoskop podle bohů

 Astrologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Michaela Kudláčková: Egyptský horoskop podle bohů
Zář 162015
 

Poslední charakteristiky, které jsem vám v pátek, když jste si pocitově vybírali své zvíře, strom a egyptského boha, slíbila,  jsem si nechala nakonec. To proto, že kulturu, jejíž horoskop vám teď připomenu, chovám v hluboké úctě a přistupuji k ní s velkým, ba přímo posvátným respektem. Patrně neexistuje silnější a také nebezpečnější magie, než je ta egyptská. Dovolte mi proto před horoskopy malý úvod…

Číst dále »

 Publikoval 10:33

Ivana Jelemenská: Každý si v sebe nosíme svoj astrokalendár

 Astrologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ivana Jelemenská: Každý si v sebe nosíme svoj astrokalendár
Srp 222015
 

Žijeme uprostred veľkých i malých, viditeľných i neviditeľných cyklov. Vesmír je cyklický a my s ním. Uvedomovať si svoje cykly a našu spriaznenosť s cyklami prírody slúži nielen pre lepšie ukotvenie v živote, ale i pre väčší pocit pohody a rovnováhy. Okamih nášho narodenia určuje, ktorá mesačná fáza, respektíve presne v ktorý mesačný deň budeme každý mesiac zažívať znovuzrodenie sily, ženy často spontánnu ovuláciu.

Číst dále »

 Publikoval 9:08

Co znamená „čistý archetyp“

 Astrologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co znamená „čistý archetyp“
Srp 202015
 

Někdy se tu bavíme o tom kterém znamení a jeho vlastnostech a projevech a vzápětí se zvedne vlna emoční reakce. Ta buď souhlasí a kánonem volá „ano, ano, to jsme my, konečně nás někdo pochopil“ anebo se naopak domáhá veřejné omluvy a odškodnění, protože „já jsem tedy XY a tohle rozhodně pravda není, na mě to ale vůbec neplatí!“. Ponechme dnes stranou, co na koho platí a neplatí, respektive fakt, že jen málokdo se cítí dotčen, když je – byť na obecné rovině – označen za citlivou, vnímavou a často nepochopenou duši.

Číst dále »

 Publikoval 13:57

Ivana Jelemenská: Nový prístup k astrologii

 Astrologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ivana Jelemenská: Nový prístup k astrologii
Čvc 222015
 

Počas dlhoročného spoznávania astrológie som pochopila, že astrológia nie je pochopená. Zrkadlí našu vlastnú zmätenosť nad životom ak k nej pristupujeme s väčšou vážnosťou ako k sebe. Ak hľadáme odpovede viac okolo ako v sebe, vždy vznikne zábavný zmätok plný poloprávd a lží. Verím na astrológiu, ale neriadim svoj život podľa nej a už vôbec neverím na zlý a dobrý horoskop.

Číst dále »

 Publikoval 10:30

Richard Stříbný: Může astrologie pomoci při výběru pohlaví dítěte nebo při obtížích s početím?

 Astrologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Richard Stříbný: Může astrologie pomoci při výběru pohlaví dítěte nebo při obtížích s početím?
Čvc 142015
 

Již od dávných dob věděli astrologové, že dominantní pro plodnost ženy je Luna. Od ní se odvíjí jak ženský cyklus (měsíčky), tak období plodnosti či neplodnosti. Jelikož se však poznatky starověkých astrologů do současnosti nedochovaly, musely se znovuobjevovat a formulovat v druhé polovině devatenáctého a ve dvacátém století.

Číst dále »

 Publikoval 10:00

Eva Prokešová: Prognóza pro Českou republiku na rok 2015 v Astrologické asociaci

 Astrologie, Videa  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Eva Prokešová: Prognóza pro Českou republiku na rok 2015 v Astrologické asociaci
Led 122015
 

Eva Prokešová se jako jedna z mála dlouhodobě a pečlivě zabývá horoskopem České republiky a ověřuje si fungování svých předpovědí. Její ohlédnutí za rokem 2014 i předpověď na rok 2015 jsem Vám uvolnili k dispozici. Děkujeme za Váš zájem.

Číst dále »

 Publikoval 18:20

Richard Stříbný: Svět a Česká republika v roce 2015

 Aktuality z hvězd, Astrologie  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Richard Stříbný: Svět a Česká republika v roce 2015
Led 072015
 

Rok 2015 bude z pohledu klasické astrologie podbarvený napětím mezi živlem ohně a vody. Zejména v prvních dvou třetinách tohoto roku může svět očekávat urychlení globálního oteplování a velmi nerovnoměrných vodních srážek, přičemž v určitých lokalitách mohou přijít taková sucha, že to může vyvolávat velkou migraci obyvatelstva do úrodnějších částí světa, vyloučeny nejsou ani boje o příděly vody mezi jednotlivci i mezi celými národy. Rozloha světových pouští se bude pravděpodobně zvětšovat, ovšem leckde naopak mohou přicházet záplavy.

Číst dále »

 Publikoval 11:37